VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

 

Přátelé-kamarádi, příznivci našeho klubu, čtenáři našeho webu, fotbaloví fanoušci. Po několikaměsíčním azylu na estránkách se vrací oficiální webové stránky SK Jankov na klasickou adresu www.skjankov.cz. Pokusíme se Vám přinést veškerý servis, na který jste byli v minulosti zvyklí, ovšem nahradit předchozího webmastera, pokud je to vůbec možné, bude nadlidský úkol. Přesto se o to pokusíme. V současné době ještě není k dispozici kompletní obsah webu, ale usilovně pracujeme na tom, aby zde bylo vše v co nejkratší době. Zároveň patří velké poděkování panu Petru Vobrovi, který nám pomohl s tvorbou nového webu.

 


 

Snad budete s prací našich objektivních reportérů spokojeni a nebudete tento web nazývat bulvárem! V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek nebo nápadů, co kde a jak zlepšit, neváhejte nás kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .


 

Bohužel se při spuštění zjevilo několik neočekávaných problémů, proto prosím omluvte některé nedostatky na stránkách. Pokusíme se je co nejrychleji odstranit. Děkujeme...

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

07.03. - Přípravné utkání:

TJ MALŠE ROUDNÉ

2:2 (0:2)

SK JANKOV

 

-----------------------------------

06.03. - Přípravné utkání:

SK JANKOV "B"

4:2 (0:2)

SOKOL KŘEMŽE

DALŠÍ ZÁPAS "A"

5. kolo Turnaje přátelství:

So 30.05.2020 - 17:00 hodin

SK JANKOV

vs.

FK OLEŠNÍK

TURNAJ PŘÁTELSTVÍ 2020

 1. SK Dynamo ČB "B"
 0:0 0
 2. FK Olešník
 0:0 0
 3. Český Krumlov
 0:0 0
 4. SK Jankov
 0:0 0
 5. Jiskra Třeboň
 0:0 0
 6. Malše Roudné
 0:0 0

DALŠÍ ZÁPAS "B"

1. kolo Corona cupu:

So 20.06.2020 - 14:30 hodin

SK JANKOV "B"

vs.

TJ SOKOL LIPÍ

NAROZENINY

8. Června

Vojtěch Bürger (29 let)

 

8. Června

Marek Kroneisl (43 let)