LEGENDY 2017

1.7.2017 - Aktuálně: Souboj legend vyhráli zelení!

Šestý rok po sobě si daly dostaveníčko v Precis aréně jankovské legendy. Tato akce organizovaná Františkem Kuklou se chytla a každé léto se jí účastní poměrně velké množství převážně starších členů SK Jankov. Příjemnému posezení předcházel exhibiční duel Zelení versus Černí, který neskončil očekávanou remízou, nýbrž výhrou Zelených 5:4. Večerní veselice u dobrého jídla a pití se protáhla do ranních hodin:-)))

Na tomto setkání legend zároveň oslavil šedesáté narozeniny bývalý prezident klubu František Stejskal. Do jankovského stánku se sjelo přes čtyřicet aktérů, dvacet z nich obulo kopačky a v exhibičním duelu si to rozdalo v nelítostném boji.

Utkání hrané na 2x 20 minut nabídlo spoustu hezkých akcí. Zelení vedli v poločase 2:0, a přestože v úvodu druhého poločasu inkasovali, následnými třemi góly utekli na čtyřgólový rozdíl 5:1. Zdálo se, že o vítězi bylo rozhodnuto, ale kdeže. Černí se nevzdali, trpělivou hrou začali náskok snižovat a chvíli před koncem to bylo už pouze o gól. I přes výrazné nastavení se však vyrovnat nepodařilo. Zelení porazili Černé 5:4. Výsledek byl ovšem nejméně důležitý. Černí se mohli radovat z výhry v následných pokutových kopech. Po tomto utkání přišlo na řadu posezení u dobrého jídla, pití a hudby v podání Václava Šturmy. Byl to parádní večer, za který musíme poděkovat především Františku Kuklovi za jeho uspořádání, zároveň všem, kteří se zúčastnili. Snad se ve zdraví znovu sejdeme zase příští rok, třeba i ve větším počtu!

Zelení - Černí 5:4 (2:0)

Branky: Maxa P., Kroneisl M., Jílek J., Kukla F., Prener L. vlastní - Jílek V., Maxa V., Jílek P., Formánek L.

Rozhodčí: Šturma V.

Diváci: 30

Zelení: Hnetila Zdeněk - Borovka Vlastimil, Jílek Jan starší, Bürger Zdeněk, Vašek Marián, Babuček Josef, Kukla František, Kroneisl Marek, Maxa Radek, Maxa Petr

Černí: Čondl Jiří - Janů Jaromír, Jílek Václav, Brož Vítězslav, Kudláček František, Prener Ladislav, Formánek Luboš, Maxa Václav mladší, Jílek Petr, Holba Petr