OKRESNÍ PŘEBOR 2018/2019

 

archiv minulých sezón

 

 

Okresní přebor  2018/2019

 

 

 

JARO 2019

 

14.kolo 23.03.2019 SK Jankov "B"/Dubné - Úsilné
2:0 (0:0)
  
15.kolo 30.03.2019 SK Srubec - SK Jankov "B"/Dubné
5:1 (4:0)
 
16.kolo 06.04.2019 SK Jankov "B"/Dubné - Žabovřesky
3:2 (1:1)
 
17.kolo 13.04.2019 Borovany - SK Jankov "B"/Dubné
2:2 (2:1)
 
18.kolo 20.04.2019 SK Jankov "B"/Dubné - Hluboká "B"
4:2 (2:2)
19.kolo 27.04.2019 SK Zliv - SK Jankov "B"/Dubné
1:2 (0:1)
20.kolo 05.05.2019 SK Jankov "B"/Dubné - Neplachov
0:0 (0:0)
21.kolo 11.05.2019 Sokol Římov - SK Jankov "B"/Dubné
4:1 (1:0)
22.kolo 18.05.2019 SK Jankov "B"/Dubné - Tr. Sviny "B"
1:0 (1:0)
23.kolo 26.05.2019 Loko ČB "B" - SK Jankov "B"/Dubné
5:2 (4:0)
24.kolo 01.06.2019 SK Jankov "B"/Dubné - H. Stropnice
2:3 (2:1)
25.kolo 09.06.2019 Rudolfov "B" - SK Jankov "B"/Dubné
3:2 (1:1)
26.kolo 15.06.2019 SK Jankov "B"/Dubné - Olešník "B"
3:0 kont.

 

 

 

PODZIM 2018

 

2.kolo 18.08.2018 SK Jankov "B"/Dubné - SK Srubec
0:3 (0:2)
  
3.kolo 25.08.2018 Žabovřesky - SK Jankov "B"/Dubné
0:0 (0:0)
 
4.kolo 01.09.2018 SK Jankov "B"/Dubné - Borovany
3:1 (1:1)
 
5.kolo 09.09.2018 Hluboká "B" - SK Jankov "B"/Dubné
5:2 (1:1)
 
6.kolo 15.09.2018 SK Jankov "B"/Dubné - SK Zliv
1:3 (1:2)
7.kolo 22.09.2018 Neplachov - SK Jankov "B"/Dubné
1:1 (0:1)
8.kolo 29.09.2018 SK Jankov "B"/Dubné - Sokol Římov
4:1 (0:0)
9.kolo 07.10.2018 T.Sviny "B" - SK Jankov "B"/Dubné
5:1 (3:0)
10.kolo 13.10.2018 SK Jankov "B"/Dubné - Loko ČB "B"
1:2 (0:2)
11.kolo 21.10.2018 H.Stropnice - SK Jankov "B"/Dubné
3:1 (1:0)
12.kolo 27.10.2018 SK Jankov "B"/Dubné - SK Rudolfov "B"
3:1 (1:0)
13.kolo 04.11.2018 Olešník "B" - SK Jankov "B"/Dubné
5:0 (4:0)
1.kolo 11.11.2018 Úsilné - SK Jankov "B"/Dubné
2:2 (1:1)

 

 

aktuální tabulka:


1. Olešník B 26 15 4 7 74:45 49
 
2. Neplachov 26 14 5 7 63:36 47
 
3. Srubec 26 13 6 7 77:52 45
 
4. Trh.Sviny B 26 13 6 7 65:49 45
 
5. Rudolfov B 26 13 5 8 76:42 44
 
6. Zliv 26 12 8 6 51:37 44
 
7. Hluboká B 26 12 4 10 56:53 40
 
8. Loko B 26 8 9 9 53:54 33
 
9. SK Jankov B 26 9 5 12 44:59 32
 
10. Úsilné 26 9 2 15 51:70 29
 
11. Borovany 26 7 5 14 49:74 26
 
12. Žabovřesky 26 7 5 14 41:69 26
 
13. Římov 26 6 7 13 46:67 25
 
14. H.Stropnice 26 6 5 15 44:83 23
 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1-2 Matěj Prediger
6
1-2 Martin Kudláček
6
3 Martin Řezníček
5
4-5 Jakub Beníšek
4
4-5 Michal Ježek
4
6-9 Daniel Kočer
2
6-9 Filip Černý
2
6-9 Petr Klíma
2
6-9 Jaromír Tušl
2
10-17 Roman Mužík
1
10-17 Martin Hüttner
1
10-17 Petr Maxa
1
10-17 Patrik Šejnoha
1
10-17 David Mareš
1
10-17 Jan Šindelář
1
10-17 Lukáš Simandl
1
10-17 Dominik Šindelář
1

 

 

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

18.08.- 2.kolo Krajského přeboru:

SK JANKOV

1:1 (0:1)

FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV

 

---------------------------------------

17.08. - 2.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

6:3 (5:1)

TJ SOKOL ŽABOVŘESKY

DALŠÍ ZÁPAS "A"

3.kolo Krajského přeboru:

Ne 25.08.2019 - 17:00 hod.

TJ SOKOL LOM

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Lom u Tábora
 8:0 6
 2. Osek
 9:2 6
 3. Dražice
 7:1 6
 4. Olešník
 5:3 6
 5. Český Krumlov
 4:2 4
 6. Třeboň
 4:3 3
 7. Rudolfov
 3:2 3
 8. Protivín
 4:4 3
 9. Táborsko B
 3:6 3
10. Milevsko
 3:3 2
11. SK Jankov
 2:3 1
12. Lažiště
 3:6 1
13. Blatná
 1:6 1
14. Sezimovo Ústí
 1:5 0
15. Čimelice
 1:5 0
16. Junior Strakonice
 1:8 0

DALŠÍ ZÁPAS "B"

3.kolo Okresního přeboru:

So 24.08.2019 - 17:00 hod.

SK ZLIV

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

13. Srpna

Petr Dolejšek (20 let)

 

17. Srpna

Jan Komárek (20 let)