ROMAN MUŽÍK KONČÍ V SK JANKOV

26.11.2018 - Rozhovor: "Na Jankov budu vzpomínat jen v dobrém!"

 

Fotbal, dobrá parta, fanoušci, zábava. To se vybaví Romanovi Mužíkovi, když se řekne SK Jankov. Bohužel už tento čerstvě pětadvacetiletý fotbalista nebude součástí psaní historie našeho klubu. Jak už jsme vás informovali, Roman se rozhodl dále v zelenobílých jankovských barvách nepokračovat. O důvodech tohoto rozhodnutí jsme požádali samotného hráče. Ten v SK Jankov nastoupil v pěti sezónách, podílel se na postupu do divize, vstřelil několik krásných gólů, tvrdě pracoval a na hřišti se vždy snažil nechat vše. SK Jankov mu touto cestou děkuje a přeje mu do jeho dalšího, nejen fotbalového života, spoustu zdraví a radosti...

   

Oznámil jsi konec v SK Jankov. Co tě k tomu vedlo?

"Ano, sám jsem se rozhodl ukončit své účinkování jako hráč v SK Jankov. Snad každý kdo mě zná, tak ví, že jsem prodělal dost vážné zranění. Na toto se dále nabalovala další zranění, která mě brzdila, abych si mohl fotbal užívat."

Jak těžké bylo tvé rozhodování?

"Spoustu lidí mě mělo za blázna, že se vracím po takovém zranění. Postupem času však přibývala zranění a ubývaly minuty, které jsem dokázal odehrát nebo odtrénovat. Věděl jsem, že od toho musím jít pryč. Rozhodnutí samozřejmě nebylo vůbec jednoduché, musím však přiznat, že s touto myšlenkou už jsem pracoval delší dobu."

Jaké jsou tvé následující plány?

"Především dát se zdravotně do pořádku. To je teď to hlavní. Fotbalu se chci nadále věnovat trénováním dětí. A v budoucnu uvidíme... "

V Jankově jsi zasáhl do pěti sezón. Jak na tyto roky budeš vzpomínat?

"Zažil jsem zde pěkné chvilky, i špatné, ale jednoznačně budu vzpomínat v dobrém na všechny a všechno okolo klubu, snad kromě rezervního hřiště :-)))"

Co si jako první vybavíš, když se řekne SK Jankov?

"Fotbal, dobrá parta, fanoušci, zábava..."

Máš nějaký speciální zážitek nebo moment, který si budeš navždy pamatovat?

"Jako zážitek musím jednoznačně označit zájezdy, které Vengloš organizoval, to bylo super. Dále samozřejmě naše fans, které touto cestou zdravím a za vše jim děkuji. A jeden moment, který mi v hlavě zůstane, je bohužel to zranění, kdy jsem měl dvojitou zlomeninu pravé nohy. Kdykoliv si to dokážu v hlavě promítnout, ale nejde to vzít zpět. To jsem vyzdvihl ten negativní, ale pozitivních momentů je samozřejmě celá řada."

V Jankově jsi zažil éru jak s Čegem, tak s Kadlim. Co bys řekl na adresu těchto trenérů a mohl bys porovnat jejich práci?

"Trenér Čech mě přivedl do SK Jankov a od začátku pro mě byl velká autorita a má můj velký respekt. Předal mi spoustu dobrých rad a posunul mě na fotbalovou úroveň, kam bych se sám nedostal. Pod Kadlim jsem toho už moc nenatrénoval. Byl jsem víc zraněný než zdravý, ale výborně si rozumíme a měl pro mě a mé rozhodnutí pochopení, čehož si moc vážím. Práce obou trenérů byla v mých očích velice podobná. Oba trenéři udělali v SK Jankov obrovský kus práce."

S kterým ze spoluhráčů sis nejvíce rozuměl a bude ti nejvíce chybět?

"To takhle nejde jmenovat jednotlivce, celkově jsme si s klukama rozuměli. Parta tam byla dobrá co jsem tam byl, a věřím, že i nadále bude."

Chtěl bys něco vzkázat jankovskému lidu?

"Chtěl bych všem poděkovat za ty roky, které jsem s Vámi mohl strávit. Budu vzpomínat jen v dobrém na chvíle, které jsme spolu prožili. Závěrem přeji klubu a všem lidem okolo, aby se i nadále bavili fotbalem. SK JANKOV OLE!"

DÍKY ROMI!!!

 

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

01.07. - 3.kolo Turnaje přátelství:

SK JANKOV

1:2 (0:0)

TJ MALŠE ROUDNÉ

 

-----------------------------------

03.07. - 3.kolo Corona cupu:

SK JANKOV "B"

4:4 (1:3)

SOKOL KŘEMŽE

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

So 18.07.2020 - 17:00 hodin

SK JANKOV

vs.

FK SPARTAK SOBĚSLAV

TURNAJ PŘÁTELSTVÍ 2020

 1. FK Olešník
 22:10 14
 2. SK Dynamo ČB "B"
 16:9  9
 3. SK Jankov   8:11  6
 4. Malše Roudné
  7:12  6
 5. Jiskra Třeboň
  11:12  5
 6. Český Krumlov   3:13  2

DALŠÍ ZÁPAS "B"

4. kolo Corona cupu:

So 11.07.2020 - 10:00 hodin

SOKOL KŘEMŽE

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

17. Srpna

Jan Komárek (21 let)