KRAJSKÝ PŘEBOR - SEZONA 2019/2020

 

 

archiv minulých sezón

 

 

 

AKTUÁLNĚ!

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

 

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR  2019/2020


 

JARO 2020


17.kolo 14.03.2020 Český Krumlov - SK Jankov
odloženo!
 
18.kolo 22.03.2020 SK Jankov - TJ Sokol Lom
odloženo!
19.kolo 28.03.2020 TJ Dražice - SK Jankov
odloženo!
 
20.kolo 05.04.2020 SK Jankov - ZVVZ Milevsko
16:30
 
21.kolo 11.04.2020 TJ Osek - SK Jankov
10:30
 
22.kolo 19.04.2020 SK Jankov - SK Rudolfov
17:00
 
23.kolo 26.04.2020 Třeboň - SK Jankov
10:30
 
24.kolo 03.05.2020 SK Jankov - FK Protivín
17:00
 
16.kolo 08.05.2020 FK Olešník - SK Jankov
17:00
 
25.kolo 10.05.2020 Sezimovo Ústí - SK Jankov
17:00
 
26.kolo 17.05.2020 SK Jankov - Táborsko "B"
17:00
 
27.kolo 24.05.2020 FK Lažiště - SK Jankov
15:00
 
28.kolo 31.05.2020 SK Jankov - TJ Blatná
17:00
 
29.kolo 07.06.2020 Junior Strakonice - SK Jankov
17:00
 
30.kolo 13.06.2020 SK Jankov - SIKO Čimelice
14:00

 

 

PODZIM 2019

 


1.kolo 11.08.2019 SK Jankov - FK Olešník
1:2 (1:1)
 
2.kolo 18.08.2019 SK Jankov - Český Krumlov
1:1 (0:1)
3.kolo 25.08.2019 TJ Sokol Lom - SK Jankov
0:1 (0:0)
 
4.kolo 01.09.2019 SK Jankov - TJ Dražice
2:0 (2:0)
 
5.kolo 08.09.2019 ZVVZ Milevsko - SK Jankov
0:0 (0:0)
 
6.kolo 15.09.2019 SK Jankov - TJ Osek
1:1 (1:0)
 
7.kolo 21.09.2019 SK Rudolfov - SK Jankov
0:0 (0:0)
 
8.kolo 29.09.2019 SK Jankov - Třeboň
2:1 (1:0)
 
9.kolo 05.10.2019 FK Protivín - SK Jankov
2:1 (1:1)
 
10.kolo 13.10.2019 SK Jankov - Sezimovo Ústí
3:0 (2:0)
 
11.kolo 19.10.2019 Táborsko "B" - SK Jankov
1:1 (1:0)
 
12.kolo 27.10.2019 SK Jankov - FK Lažiště
4:3 (0:2)
 
13.kolo 02.11.2019 TJ Blatná - SK Jankov
0:2 (0:1)
 
14.kolo 10.11.2019 SK Jankov - Junior Strakonice
0:0 (0:0)
 
15.kolo 16.11.2019 SIKO Čimelice - SK Jankov
2:4 (1:2)

 

 

 

aktuální  tabulka:


1. Olešník 15 12 3 0 48:14 39
 
2. Č.Krumlov 15 10 3 2 39:11 33
 
3. Lom u Tá. 15 10 2 3 51:17 32
 
4. Protivín 15 9 4 2 35:15 31
 
5. Milevsko 15 7 7 1 27:16 28
 
6. SK Jankov 15 7 6 2 23:13 27
 
7. Čimelice 15 6 3 6 29:29 21
 
8. Dražice 15 6 2 7 27:32 20
 
9. Osek 15 5 3 7 30:27 18
 
10. Táborsko"B 15 5 2 8 21:33 17
 
11. Lažiště 15 4 4 7 29:36 16
 
12. Rudolfov 15 3 6 6 16:26 15
 
13. Třeboň 15 4 0 11 22:34 12
 
14. Junior Strakonice 15 3 3 9 10:30 12
 
15. Blatná 15 2 2 11 14:50  8
 
16. Sokol Sez.Ústí 15 2 0 13 10:48  6
 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Tomáš Smékal
9
2 Petr Klíma
5
3 Jan Šebelka
3
4 Marek Kroneisl
2
5-8 Martin Hüttner
1
5-8 Vojtěch Bürger
1
5-8 Jakub Zajíc
1
5-8 Martin Popelka
1

 

 

tabulka asistencí SK Jankov:

 

pořadí jméno počet asistencí
     
1-3 Marek Kroneisl
3
1-3 Petr Klíma
3
1-3 Vojtěch Bürger
3
4-5 Tomáš Smékal
2
4-5 Martin Lovička
2
6-11 Jan Šebelka
1
6-11 Martin Rytíř
1
6-11 Martin Kollár
1
6-11 Martin Popelka
1
6-11 Jakub Zajíc
1
6-11 Martin Hüttner
1

 

 

kanadské bodování SK Jankov:

 

pořadí jméno počet bodů
     
1 Tomáš Smékal
11  (9 + 2)
2 Petr Klíma
8  (5 + 3)
3 Marek Kroneisl
5  (2 + 3)
4 Jan Šebelka
4  (3 + 1)
5 Vojtěch Bürger
4  (1 + 3)
6-8 Jakub Zajíc
2  (1 + 1)
6-8 Martin Popelka
2  (1 + 1)
6-8 Martin Hüttner
2  (1 + 1)
9 Martin Lovička
2  (0 + 2)
10-11 Martin Rytíř
1  (0 + 1)
10-11 Martin Kollár
1  (0 + 1)

 

 

 

tabulka žlutých karet SK Jankov:

 

pořadí jméno počet karet
     
1 Vojtěch Bürger
9
2 Tomáš Smékal
8
3 Martin Lovička
5
4-5 František Lošek
3
4-5 Petr Klíma
3
6-7 Marek Kroneisl
2
6-7 Jan Honner
2
8-12 Martin Rytíř
1
8-12 Martin Popelka
1
8-12 Martin Kollár
1
8-12 Michal Hučík
1
8-12 Jan Komárek
1

 

 

 

tabulka červených karet SK Jankov:

 

pořadí jméno počet karet
     
1 Vojtěch Bürger
1

 

 

tabulka čistých kont týmů:

 

pořadí jméno počet čistých kont
     
1-2 SK Jankov
7
1-2 Český Krumlov
7
3-4 Sokol Lom
6
3-4 Olešník
6
5-7 Čimelice
5
5-7 Protivín
5
5-7 Junior Strakonice
5
8-12 Milevsko
3
8-12 Rudolfov
3
8-12 Táborsko "B"
3
8-12 Lažiště
3
8-12 Dražice
3
13 Třeboň
2
14-16 Osek
1
14-16 Blatná
1
14-16 Sezimovo Ústí
1

 

 

tabulka čistých kont brankářů:

 

pořadí jméno počet čistých kont
     
1 Michal Trnka (Č.Krumlov)
7
2 Ladislav Chylík (Lom)
6
3-4 Marek Hanus (Protivín)
5
3-4 Lukáš Lízal (Junior)
5
5-7 Tomáš Hřebejk (Čimelice)
4
5-7 Jan Komárek (SK Jankov)
4
5-7 Filip Matoušek (Olešník)
4
8-10 Michal Hučík (SK Jankov)
3
8-10 Tomáš Teringl (Rudolfov)
3
8-10 Pavel Dvořák (Milevsko)
3

 

 


ostatní statistiky po 15.kole:

 

Průměrný počet minut na jednu vstřelenou branku
59
Průměrný počet minut na jednu obdrženou branku
104
Počet střel Jankova na branku
91
Průměrný počet střel Jankova na branku
6,1
Průměrný počet střel Jankova na jeden gól
7,0
Počet střel soupeřů na branku
79
Průměrný počet střel soupeřů na branku
5,3
Průměrný počet střel soupeřů na jeden gól
10,9
Počet střel Jankova mimo branku
71
Průměrný počet střel Jankova mimo branku
4,7
Počet střel soupeřů mimo branku
63
Průměrný počet střel soupeřů mimo branku
4,2
Počet rohových kopů Jankova
57
Průměrný počet rohových kopů Jankova
3,8
Počet rohových kopů soupeřů
75
Průměrný počet rohových kopů soupeřů
5,0
Počet žlutých karet Jankova
37
Průměrný počet žlutých karet Jankova
2,4
Počet žlutých karet soupeřů
42
Průměrný počet žlutých karet soupeřů
2,8
Počet červených karet SK Jankov
1
Počet červených karet soupeřů
2
Počet diváků na zápasy Jankova
2491
Průměrný počet diváků na zápasy Jankova
166
Počet diváků na domácích zápasech
1416
Průměrný počet diváků na domácích zápasech
177
Počet diváků na venkovních zápasech
947
Průměrný počet diváků na venkovních zápasech
135
Počet zápasů s čistým kontem
7
Počet zápasů bez vstřelené branky
3
Počet pokutových kopů SK Jankov - zahrávaných/proměněných
3/2     
Počet pokutových kopů soupeřů - zahrávaných/proměněných
2/1
Počet vstřelených branek ze hry
16
Počet vstřelených branek po standardních situacích
7
Počet obdržených branek ze hry
9
Počet obdržených branek po standardních situacích
4
Počet vstřelených / obdržených branek v 1.poločasu
11/7
Počet vstřelených / obdržených branek v 2.poločasu
12/6

 

 

tabulka domácích zápasů:


1. Olešník 7 7 0 0 28:8 21
 
2. Lom u Tá. 8 6 1 1 30:6 19
 
3. Č.Krumlov 8 6 0 2 19:8 18
 
4. Milevsko 8 5 3 0 17:7 18
 
5. Protivín 7 4 3 0 17:7 15
 
6. SK Jankov 8 4 3 1 14:8 15
 
7. Osek 8 3 2 3 19:16 11
 
8. Lažiště 7 3 2 2 15:12 11
 
9. Čimelice 7 3 2 2 12:9 11
 
10. Táborsko"B 7 3 1 3 7:12 10
 
11. Rudolfov 8 2 3 3 8:14  9
 
12. Třeboň 8 3 0 5 11:18  9
 
13. Dražice 8 2 2 4 16:18  8
 
14. Junior Strakonice 7 2 1 4 7:11  7
 
15. Sokol Sez.Ústí 7 1 0 6 5:25  3
 
16. Blatná 7 0 2 5 4:23  2
 

 

 

tabulka venkovních zápasů:


1. Olešník 8 5 3 0 20:6 18
 
2. Protivín 8 5 1 2 18:8 16
 
3. Č.Krumlov 7 4 3 0 20:3 15
 
4. Lom u Tá. 7 4 1 2 21:11 13
 
5. SK Jankov 7 3 3 1 9:5 12
 
6. Dražice 7 4 0 3 11:14 12
 
7. Milevsko 7 2 4 1 10:9 10
 
8. Čimelice 8 3 1 4 17:20 10
 
9. Osek 7 2 1 4 11:11  7
 
10. Táborsko"B 8 2 1 5 14:21  7
 
11. Rudolfov 7 1 3 3 8:12  6
 
12. Blatná 8 2 0 6 10:27  6
 
13. Lažiště 8 1 2 5 14:24  5
 
14. Junior Strakonice 8 1 2 5 3:19  5
 
15. Třeboň 7 1 0 6 11:16  3
 
16. Sokol Sez.Ústí 8 1 0 7 5:23  3
 

 

 

počet odehraných minut SK Jankov:

 

pořadí jméno počet odehraných minut
     
1 Marek Kroneisl
1350  (100%)
2 Vojtěch Bürger
1347  (99,78%)
3 František Lošek
1260  (93,33%)
4 Martin Popelka
1205  (89,26%)
5 Martin Kollár
1151  (85,26%)
6 Lukáš Fajtl
1136  (84,15%)
7 Martin Lovička
1093  (80,96%)
8 Tomáš Smékal
1088  (80,59%)
9 Petr Klíma
1024  (75,85%)
10 Jan Komárek
900  (66,67%)

 

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

07.03. - Přípravné utkání:

TJ MALŠE ROUDNÉ

2:2 (0:2)

SK JANKOV

 

-----------------------------------

06.03. - Přípravné utkání:

SK JANKOV "B"

4:2 (0:2)

SOKOL KŘEMŽE

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Olešník
 48:14 39
 2. Český Krumlov
 39:11 33
 3. Sokol Lom
 51:17 32
 4. Protivín
 35:15 31
 5. Milevsko
 27:16 28
 6. SK Jankov
 23:13 27
 7. Čimelice
 29:29 21
 8. Dražice
 27:32 20
 9. Osek  30:27 18
10. Táborsko B
 21:33 17
11. Lažiště
 29:36 16
12. Rudolfov
 16:26 15
13. Třeboň
 22:34 12
14. Junior Strakonice
 10:30 12
15. Blatná
 14:50  8
16. Sezimovo Ústí
 10:48  6

NAROZENINY

13. Března

Petr Kadlec (33 let)

 

29. Března

Jan Šebelka (25 let)