SK JANKOV - TJ MALŠE ROUDNÉ 1:2 (0:1)

01.07.2020 - 3.kolo Turnaje přátelství: Unavený Jankov nestačil na roudenské mládí!

V posledních dvaatřiceti dnech odehrál Jankov osm zápasů. Náročný program se zjevně projevil v posledním vystoupení v Turnaji přátelství, kdy v domácím prostředí přivítal Malšany z Roudného. Ani motivace druhého místa v případě tříbodového zisku nepřemohla únavu z posledních dnů. Matný výkon plní nepřesností přinesl prohru 1:2.

Domácímu trenérovi Petru Kadlecovi po náročném programu chybělo mnoho hráčů. Na těch co nastoupili byla vidět enormní únava, kterou za celý zápas nesetřásli. Dobře hrající Roudné se ve druhém poločasu dostalo do dvoubrankového vedení, a přestože Tomáš Smékal v 78.minutě vstřelil kontaktní gól, na zvrat Jankov prostě neměl. V Turnaji přátelství tak s bilancí dvou výher a tří proher obsadí konečné čtvrté místo.

Gólové momenty:

51.minuta - Obránce Beránek dává krátkou malou domů, tu vystihuje Martin Vlk, obchází gólmana Komárka a posílá Roudné do vedení - 0:1.

60.minuta - Kollár ve středu hřiště chybnou rozehrávkou přichází o míč, hosté podnikají rychlý protiútok po levé straně, který s přehledem zakončuje Filip Navrátil - 0:2.

78.minuta - Jankov se po hezké akci dočkal snížení. Po velmi dobré práci Voráčka a nezištné přihrávce Kollára vstřelil kontaktní gól Tomáš Smékal - 1:2.

V závěrečných minutách ještě Smékal otřel míč o břevno, na druhé straně zase Kadlec ve dvou stoprocentních příležitostech nevyzrál na Komárka.

SK Jankov - TJ Malše Roudné 1:2 (0:0)

Branky: 78. Smékal - 51. Vlk, 60. Navrátil