OKRESNÍ PŘEBOR 2020/2021

 


archiv minulých sezón

 

 

 

Okresní přebor  2020/2021

 

 

PODZIM 2020

 

1.kolo 23.08.2020 FK Borek - SK Jankov "B"/Dubné
8:2 (2:1)
  
2.kolo 29.08.2020 Žabovřesky - SK Jankov "B"/Dubné
2:4 (2:1)
 
3.kolo 05.09.2020 SK Zliv - SK Jankov "B"/Dubné
3:0 (1:0)
 
4.kolo 12.09.2020 Hluboká "B" - SK Jankov "B"/Dubné
2:0 (1:0)
 
5.kolo 20.09.2020 SK Jankov "B"/Dubné - Nové Hrady
6:0 (3:0)
6.kolo 26.09.2020 Sokol Římov - SK Jankov "B"/Dubné
1:2 (0:1)
7.kolo 04.10.2020 SK Jankov "B"/Dubné - Rudolfov "B"
0:0 (0:0)
8.kolo 10.10.2020 Úsilné - SK Jankov "B"/Dubné
4:1 (2:1)
9.kolo 18.10.2020 SK Jankov "B"/Dubné - Olešník "B"
odloženo!
10.kolo 24.10.2020 Dobrá Voda - SK Jankov "B"/Dubné
odloženo!
11.kolo 31.10.2020 SK Jankov "B"/Dubné - Borovany
odloženo!
12.kolo 07.11.2020 Slavoj Srubec - SK Jankov "B"/Dubné
14:00
13.kolo 14.11.2020 SK Jankov "B"/Dubné - Loko ČB "B"
13:30

 

 

aktuální tabulka:

 

1. Zliv 8 8 0 0 34:9 24    
2. Borek 8 7 1 0 37:11 22    
3. Loko B 7 5 1 1 14:11 16    
4. Hluboká B 8 4 2 2 30:8 14    
5. Dobrá Voda 8 4 2 2 20:12 14    
6. Srubec 7 4 2 1 16:15 14    
7. SK Jankov B 8 3 1 4 15:20 10
8. Rudolfov B 8 2 2 4 13:22  8    
9. Římov 8 2 1 5 15:28  7    
10. Borovany 8 1 3 4 16:22  6    
11. Úsilné 8 1 3 4 13:22  6    
12. Nové Hrady 8 2 0 6 15:32  6    
13. Žabovřesky 8 1 2 5 12:17  5    
14. Olešník B 8 0 2 6 7:28  2    

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Matěj Prediger
5
2-3 Matěj Maurer
2
2-3 Dominik Šindelář
2
4-9 Jakub Vokurka
1
4-9 David Jirkovský
1
4-9 Jan Janeček
1
4-9 Ondra Maxa
1
4-9 Martin Hüttner
1
4-9 Martin Benda
1

 

 

 

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

11.10. - 8.kolo Krajského přeboru:

SK JANKOV

1:0 (0:0)

TJ JISKRA TŘEBOŇ

 

-----------------------------------

10.10. - 8.kolo Okresního přeboru:

SK ÚSILNÉ

4:1 (2:1)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

12.kolo Krajského přeboru:

Ne 08.11.2020 - 14:00 hodin

SK JANKOV

vs.

FK LAŽIŠTĚ

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Český Krumlov  19:9    19
 2. Osek  19:10  17
 3. SK Jankov
 15:11  17
 4. Čimelice
 21:16  16
 5. Olešník
 18:14  15
 6. Protivín  16:13  15
 7. Dražice
 13:10
 15
 8. Milevsko
 17:15  14
 9. Třeboň
 13:11
 11
10. Týn nad Vltavou
 11:20  10
11. Táborsko B
 13:13   9
12. Strakonice
 12:14   8
13. Lažiště
 12:17   7
14. Sezimovo Ústí
 14:21   7
15. Blatná   8:20   7
16. Rudolfov   7:14   5

DALŠÍ ZÁPAS "B"

12.kolo Okresního přeboru:

So 07.11.2020 - 14:00 hodin

TJ SLAVOJ SRUBEC

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

1. Listopadu

Martin Popelka (24 let)

 

10. Listopadu

Petr Řehoř (22 let)