DAVID MARŠÁN UKONČIL KARIÉRU

15.07.2020 - Aktuálně: Dlouholetý kapitán a legenda končí!

 

Bohatou a úspěšnou aktivní fotbalovou kariéru se rozhodl ukončit DAVID MARŠÁN. Pětatřicetiletý dlouholetý kapitán Jankova, jenž vyčníval svou bojovností a dravostí. David působil v našem klubu od roku 2005, naše barvy oblékal v třinácti sezonách (na dva roky si odskočil do zahraničí), stal se součástí rodiny, stal se legendou! Marši byl také posledním aktivním hráčem pamatující první divizní éru v letech 2005-2008.

 

Davidovi patří obrovské poděkování za to, co všechno pro klub udělal, a to zdaleka ne jenom na hřišti. Na trávníku vždy odevzdal maximum, ale jako velký patriot se choval i mimo něj. Byl vzorem mnoha mladších spoluhráčů, zároveň velmi respektovaný těmi staršími. Šel příkladem a my jsme hrdí, že nosil náš znak na srdci i v něm.

Poslední rok Marši bojoval s poraněným kolenem, které si přivodil v utkání v Oseku. Nebylo snad člověka na zemi, kdo by si v tu chvíli pomyslel, že jde o poslední zápas jeho báječné kariéry. Bohužel, stalo se. Každopádně věříme, že Davida v budoucnu na hřišti uvidíme buď při různých exhibicích nebo v barvách jankovské "pětatřicítky". A rozhodně jako diváka při zápasech "A"-týmu.

 

  MARŠI, DÍKY ZA VŠE!!! 

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

07.08. - Přípravné utkání:

SK JANKOV

4:5 (2:2)

TJ HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

 

-----------------------------------

24.07. - 5.kolo Corona cupu:

TJ SOKOL ŽABOVŘESKY

4:2 (1:1)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

So 15.08.2020 - 17:00 hodin

SK LHENICE

vs.

SK JANKOV

DALŠÍ ZÁPAS "B"

1.kolo Okresního přeboru:

Ne 23.08.2020 - 15:00 hodin

FK BOREK

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

17. Srpna

Jan Komárek (21 let)