KAMENNÝ ÚJEZD - SK JANKOV "B" 5:1 (4:1)

Před startem dalšího ročníku I.B třídy bylo cílem jankovské rezervy hrát v klidném středu tabulky a hlavně se vyhnout bojům o záchranu v soutěži. Po dvou odehraných kolech však mají jankovští na svém kontě nula bodů a uzavírají A skupinu I.B třídy. Při pohledu na tabulku vypadá sice situace hrozivě, přesto se plán svěřenců trenéra Františka Řezníčka nemění. Je nutno vzít v potaz, že našimi soupeři byli dva velice silní protivníci, kteří budou usilovat o přední příčky v tabulce. Především Kamenný Újezd je odborníky pasován na nejvážnějšího kandidáta postupu.

I přes vysokou porážku, zapříčiněnou především mizerným výkonem v prvním poločase, jsou odehrána pouze dvě kola a není potřeba věšet hlavy. Před námi je spousta dalších zápasů, ve kterých mohou naši hráči odčinit první dva nezdary a dostát tak svým předsezóním cílům. K tomu je potřeba stále poctivého přístupu k tréninkům, jakým se tým prezentoval po celou letní přípravu. Už před zápasem jsme museli řešit nepříjemný problém, že brankář Petr Wolek nemohl dorazit kvůli nemoci a proto přes neúčast dalšího gólmana Radka Linhy musel do brány nastoupit už podruhé Petr Jílek. Tímto se zkomplikovaly plány trenéru Řezníčkovi, který tak musel překopat sestavu. K zápasu jsme vstupovali přivézt si domů nějaký ten zisk bodu, ovšem už od 1.minuty jsme neplnili pokyny trenéra a hned jsme inkasovali. První akce-první gól. Domácí kapitán Stegbauer střílel, střela se odrazila k Arnoldovi a ten do prázdné brány pohodlně otvírá skóre - 1:0. Od začátku jsme nebyli schopni si třikrát za sebou přihrát a domácí nás za to trestali. V 17.minutě jsme udělali v obraně obrovskou chybu a domácí Stegbauer střílí na 2:0. Pouze o 2 minuty později jsme dostali další gól, který vstřelil Píšek a zvyšoval tak už na 3:0. Náš tým si nedokázal vypracovat žádnou šanci, za to domácí několik a ve 31.minutě už bylo skóre o čtyři branky. Autorem byl podruhé Arnold. Do poločasu se nám podařilo snížit a to po rohovém kopu Formánka a chladné hlavy Patrika Šejnohy, který si v klidu počkal a krásně zakončil - 4:1. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že domácí celek trošku potrápíme, ovšem marně. Ve 47.minutě prošel obranou Arnold a kolem Jílka zvýšil na 5:1 a dokonal svůj hattrick. V 55.minutě zahrával Formánek rohový kop, Černý trefil nohou pouze břevno. Do konce zápasu se už hrálo pouze mezi vápny a za zmínku už pouze stojí to, že jsme museli dohrávat 15 minut o deseti, protože už jsme neměli možnost střídání a zranil se nám pravý bek Černý. Z "Kameňáku" odjíždíme až s hodně krutým výsledkem, ale po našich chybách si výsledek zasloužíme a do příštího domácího zápasu s Křemží se musíme poučit a už konečně zvítězit..!!

Sokol Kamenný Újezd - SK Jankov "B" 5:1 (4:1)

Branky: 1´, 31´ a 47´Arnold, 17´Stegbauer, 19´Píšek - 43´Šejnoha

ŽK 0:3 (Jílek, Formánek, Šindelář