JANKOV TV

 

JANKOV TV (tv com)

 

 

 

 

ONDRÁŠOVKA KRAJSKÝ PŘEBOR 2019 / 2020

 

16.11.2019    SK SIKO Čimelice - SK Jankov (15.kolo Krajského přeboru)

10.11.2019    SK Jankov - FK Junior Strakonice (14.kolo Krajského přeboru)

02.11.2019    TJ Blatná - SK Jankov (13.kolo Krajského přeboru)

27.10.2019    SK Jankov - FK Lažiště (12.kolo Krajského přeboru)

19.10.2019    FC MAS Táborsko "B" - SK Jankov (11.kolo Krajského přeboru)

13.10.2019    SK Jankov - TJ Sokol Sezimovo Ústí (10.kolo Krajského přeboru)

05.10.2019    FK Protivín - SK Jankov (9.kolo Krajského přeboru)

29.09.2019    SK Jankov - TJ Jiskra Třeboň (8.kolo Krajského přeboru)

21.09.2019    SK Rudolfov - SK Jankov (7.kolo Krajského přeboru)

15.09.2019    SK Jankov - TJ Osek (6.kolo Krajského přeboru)

08.09.2019    FC ZVVZ Milevsko - SK Jankov (5.kolo Krajského přeboru)

01.09.2019    SK Jankov - TJ Dražice (4.kolo Krajského přeboru)

25.08.2019    TJ Sokol Lom - SK Jankov (3.kolo Krajského přeboru)

18.08.2019    SK Jankov - FK Slavoj Český Krumlov (2.kolo Krajského přeboru)

11.08.2019    SK Jankov - FK Olešník (1.kolo Krajského přeboru)

 

 

 

ONDRÁŠOVKA KRAJSKÝ PŘEBOR 2018 / 2019

 

15.06.2019    SK Jankov - SK Otava Katovice (30.kolo Krajského přeboru)

08.06.2019    TJ Sokol Lom - SK Jankov (29.kolo Krajského přeboru)

02.06.2019    SK Jankov - TJ Blatná (28.kolo Krajského přeboru)

25.05.2019    TJ Dražice - SK Jankov (27.kolo Krajského přeboru)

19.05.2019    SK Jankov - TJ Hluboká nad Vltavou (26.kolo Krajského přeboru)

11.05.2019    TJ Sokol Želeč - SK Jankov (25.kolo Krajského přeboru) 

08.05.2019    FK Slavoj Český Krumlov - SK Jankov (16.kolo Krajského přeboru)

04.05.2019    SK Jankov - FK Protivín (24.kolo Krajského přeboru)

28.04.2019    TJ Jiskra Třeboň - SK Jankov (23.kolo Krajského přeboru)

21.04.2019    SK Jankov - SK Rudolfov (22.kolo Krajského přeboru)

13.04.2019    TJ Osek - SK Jankov (21.kolo Krajského přeboru)

07.04.2019    SK Jankov - FC ZVVZ Milevsko (20.kolo Krajského přeboru)

30.03.2019    SK SIKO Čimelice - SK Jankov (19.kolo Krajského přeboru)

24.03.2019    SK Jankov - TJ Malše Roudné (18.kolo Krajského přeboru)

16.03.2019    FK Olešník - SK Jankov (17.kolo Krajského přeboru)

17.11.2018    SK Otava Katovice - SK Jankov (15.kolo Krajského přeboru)

11.11.2018    SK Jankov - TJ Sokol Lom (14.kolo Krajského přeboru)

03.11.2018    TJ Blatná - SK Jankov (13.kolo Krajského přeboru)

28.10.2018    SK Jankov - TJ Dražice (12.kolo Krajského přeboru)

21.10.2018    TJ Hluboká nad Vltavou - SK Jankov (11.kolo Krajského přeboru)

14.10.2018    SK Jankov - TJ Sokol Želeč (10.kolo Krajského přeboru)

06.10.2018    FK Protivín - SK Jankov (9.kolo Krajského přeboru)

30.09.2018    SK Jankov - TJ Jiskra Třeboň (8.kolo Krajského přeboru)

22.09.2018    SK Rudolfov - SK Jankov (7.kolo Krajského přeboru)

16.09.2018    SK Jankov - TJ Osek (6.kolo Krajského přeboru)

09.09.2018    FC ZVVZ Milevsko - SK Jankov (5.kolo Krajského přeboru)

02.09.2018    SK Jankov - SK SIKO Čimelice (4.kolo Krajského přeboru)

25.08.2018    TJ Malše Roudné - SK Jankov (3.kolo Krajského přeboru)

19.08.2018    SK Jankov - FK Olešník (2.kolo Krajského přeboru)

12.08.2018    SK Jankov - FK Slavoj Český Krumlov (1.kolo Krajského přeboru)

 

 

POUŤOVÁ EXHIBICE 2018

 

17.06.2018    SK Jankov divize 2005-2008 - AC Sparta Praha stará garda

 

 

DIVIZE, SKUPINA "A"  2017 / 2018

 

16.06.2018    SK Jankov - SK Petřín Plzeň (30.kolo Divize, sk.A)

09.06.2018    SK SENCO Doubravka - SK Jankov (29.kolo Divize, sk.A)

03.06.2018    SK Jankov - TJ Malše Roudné (28.kolo Divize, sk.A)

26.05.2018    FK Slavoj Český Krumlov - SK Jankov (27.kolo Divize, sk.A)

20.05.2018    SK Jankov - FK Spartak Soběslav (26.kolo Divize, sk.A)

13.05.2018    FK Olympie Březová - SK Jankov (25.kolo Divize, sk.A)

06.05.2018   SK Jankov - MFK Dobříš (24.kolo Divize, sk.A)

28.04.2018   FK Hořovicko - SK Jankov (23.kolo Divize, sk.A)

22.04.2018   SK Jankov - FC Viktoria Mariánské Lázně (22.kolo Divize, sk.A)

15.04.2018   FC Slavia Karlovy Vary - SK Jankov (21.kolo Divize, sk.A)

11.04.2018   SK Jankov - SK Aritma Praha (17.kolo Divize, sk.A)

08.04.2018   TJ Tatran Sedlčany - SK Jankov (20.kolo Divize, sk.A)

02.04.2018   TJ Přeštice - SK Jankov (16.kolo Divize, sk.A)

30.03.2018   SK Jankov - SK Rakovník (19.kolo Divize, sk.A)

25.03.2018   SK Klatovy 1898 - SK Jankov (18.kolo Divize, sk.A)

18.11.2017   SK Petřín Plzeň - SK Jankov (15.kolo Divize, sk.A)

12.11.2017   SK Jankov - SK SENCO Doubravka (14.kolo Divize, sk.A)

04.11.2017   TJ Malše Roudné - SK Jankov (13.kolo Divize, sk.A)

29.10.2017   SK Jankov - FK Slavoj Český Krumlov (12.kolo Divize, sk.A)

22.10.2017   FK Spartak Soběslav - SK Jankov (11.kolo Divize, sk.A)

15.10.2017   SK Jankov - FK Olympie Březová (10.kolo Divize, sk.A)

07.10.2017   MFK Dobříš - SK Jankov (9.kolo Divize, sk.A)

01.10.2017   SK Jankov - FK Hořovicko (8.kolo Divize, sk.A)

23.09.2017   FC Viktoria Mariánské Lázně - SK Jankov (7.kolo Divize, sk.A)

17.09.2017   SK Jankov - FC Slavia Karlovy Vary (6.kolo Divize, sk.A)

10.09.2017   SK Jankov - TJ Tatran Sedlčany (5.kolo Divize, sk.A)

03.09.2017   SK Rakovník - SK Jankov (4.kolo Divize, sk.A)

27.08.2017   SK Jankov - SK Klatovy 1898 (3.kolo Divize, sk.A)

19.08.2017   SK Aritma Praha - SK Jankov (2.kolo Divize, sk.A)

13.08.2017   SK Jankov - TJ Přeštice (1.kolo Divize, sk.A)

 

 

DIVIZE, SKUPINA "A"  2016 / 2017

 

16.06.2017   FK Slavoj Český Krumlov - SK Jankov (30.kolo Divize, sk.A)

10.06.2017   SK Jankov - 1.FC Karlovy Vary (29.kolo Divize, sk.A)

03.06.2017   FC Rokycany - SK Jankov (28.kolo Divize, sk.A)

28.05.2017   SK Jankov - FK Admira Praha (27.kolo Divize, sk.A)

20.05.2017   SK Klatovy 1898 - SK Jankov (26.kolo Divize, sk.A)

17.05.2017   SK Jankov - Sokol Čížová (23.kolo Divize, sk.A)

14.05.2017   SK Jankov - SK Aritma Praha (25.kolo Divize, sk.A)

06.05.2017   MFK Dobříš - SK Jankov (24.kolo Divize, sk.A)

22.04.2017   SK SENCO Doubravka - SK Jankov (22.kolo Divize, sk.A)

16.04.2017   SK Jankov - TJ Tatran Sedlčany (21.kolo Divize, sk.A)

09.04.2017   SK Jankov - FK Motorlet Praha (20.kolo Divize, sk.A)

01.04.2017   FK Ostrov - SK Jankov (19.kolo Divize, sk.A)

26.03.2017   SK Jankov - TJ Sušice (18.kolo Divize, sk.A)

12.03.2017   SK Jankov - FC Viktoria Mariánské Lázně (16.kolo Divize, sk.A)

19.11.2016   SK Jankov - FK Slavoj Český Krumlov (15.kolo Divize, sk.A)

13.11.2016   1.FC Karlovy Vary - SK Jankov (14.kolo Divize, sk.A)

06.11.2016   SK Jankov - FC Rokycany (13.kolo Divize, sk.A)

30.10.2016   FK Admira Praha - SK Jankov (12.kolo Divize, sk.A)

23.10.2016   SK Jankov - SK Klatovy 1898 (11.kolo Divize, sk.A)

15.10.2016   SK Aritma Praha - SK Jankov (10.kolo Divize, sk.A)

09.10.2016   SK Jankov - MFK Dobříš (9.kolo Divize, sk.A)

01.10.2016   Sokol Čížová - SK Jankov (8.kolo Divize, sk.A)

25.09.2016   SK Jankov - SK SENCO Doubravka (7.kolo Divize, sk.A)

18.09.2016   TJ Tatran Sedlčany - SK Jankov (6.kolo Divize, sk.A)

10.09.2016   FK Motorlet Praha - SK Jankov (5.kolo Divize, sk.A)

04.09.2016   SK Jankov - FK Ostrov (4.kolo Divize, sk.A)

28.08.2016   TJ Sušice - SK Jankov (3.kolo Divize, sk.A)

21.08.2016   SK Jankov - Malše Roudné (2.kolo Divize, sk.A)

13.08.2016   FC Viktoria Mariánské Lázně - SK Jankov (1.kolo Divize, sk.A)

 

 

ONDRÁŠOVKA KRAJSKÝ PŘEBOR 2015 / 2016

 

18.06.2016   TJ Dražice - SK Jankov (30.kolo Krajského přeboru)

12.06.2016   SK Jankov - SK Otava Katovice (29.kolo Krajského přeboru)

05.06.2016   SK Jankov - TJ Sokol Želeč (28.kolo Krajského přeboru)

28.05.2016   FC Písek "B" - SK Jankov (27.kolo Krajského přeboru)

22.05.2016  SK Jankov - Centropen Dačice (26.kolo Krajského přeboru)

14.05.2016  Sokol Sedlice - SK Jankov (25.kolo Krajského přeboru)

08.05.2016  SK Jankov - SK SIKO Čimelice (24.kolo Krajského přeboru)

30.04.2016  Sokol Planá nad Lužnicí - SK Jankov (23.kolo Krajského přeboru)

24.04.2016  SK Jankov - TJ Hluboká nad Vltavou (22.kolo Krajského přeboru)

16.04.2016  SK Rudolfov - SK Jankov (21.kolo Krajského přeboru)

10.04.2016  SK Jankov - TJ Osek (20.kolo Krajského přeboru)

02.04.2016   Veselí nad Lužnicí - SK Jankov (19.kolo Krajského přeboru)

27.03.2016   SK Jankov - FK Spartak Soběslav (18.kolo Krajského přeboru)

19.03.2016   FK Olešník - SK Jankov (17.kolo Krajského přeboru)

14.11.2015   SK Jankov - FK Tatran Prachatice (16.kolo Krajského přeboru)

07.11.2015   SK Otava Katovice - SK Jankov (14.kolo Krajského přeboru)

31.10.2015   TJ Sokol Želeč - SK Jankov (13.kolo Krajského přeboru)

28.10.2015   SK Jankov  - TJ Dražice (15.kolo Krajského přeboru)

25.10.2015   SK Jankov  - FC Písek "B" (12.kolo Krajského přeboru)

17.10.2015   Centropen Dačice - SK Jankov  (11.kolo Krajského přeboru)

11.10.2015   SK Jankov - Sokol Sedlice  (10.kolo Krajského přeboru)

03.10.2015   SK SIKO Čimelice - SK Jankov  (9.kolo Krajského přeboru)

27.09.2015   SK Jankov - Planá nad Lužnicí  (8.kolo Krajského přeboru)

20.09.2015   TJ Hluboká nad Vltavou - SK Jankov  (7.kolo Krajského přeboru)

13.09.2015   SK Jankov - SK Rudolfov  (6.kolo Krajského přeboru)

05.09.2015    TJ Osek - SK Jankov  (5.kolo Krajského přeboru)

30.08.2015   SK Jankov - Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  (4.kolo Krajského přeboru)

23.08.2015    FK Rašelina Soběslav - SK Jankov  (3.kolo Krajského přeboru)

16.08.2015    SK Jankov - FK Olešník  (2.kolo Krajského přeboru)

07.08.2015    FK Tatran Prachatice - SK Jankov  (1.kolo Krajského přeboru)

 

 

FOTBALOVÁ SEZÓNA 2012 / 2013

 


30.04.2013     Trénink SK Jankov (zkušební provoz)

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

16.11.- 15.kolo Krajského přeboru:

SK SIKO ČIMELICE

2:4 (1:2)

SK JANKOV

 

---------------------------------------

09.11. - 1.kolo Okresního přeboru:

TJ SOKOL ŘÍMOV

0:6 (0:6)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

UMT Stará Hlína

So 01.02.2020 - 09:00 hod.

FK SPARTAK SOBĚSLAV

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Olešník
 48:14 39
 2. Český Krumlov
 39:11 33
 3. Sokol Lom
 51:17 32
 4. Protivín
 35:15 31
 5. Milevsko
 27:16 28
 6. SK Jankov
 23:13 27
 7. Čimelice
 29:29 21
 8. Dražice
 27:32 20
 9. Osek  30:27 18
10. Táborsko B
 21:33 17
11. Lažiště
 29:36 16
12. Rudolfov
 16:26 15
13. Třeboň
 22:34 12
14. Junior Strakonice
 10:30 12
15. Blatná
 14:50  8
16. Sezimovo Ústí
 10:48  6

NAROZENINY

1. Ledna

Pavel Beránek (31 let)

 

14. Ledna

František Lošek (29 let)

 

 21. Ledna

Václav Jirkovský (22 let)

 

27. Ledna

Jan Honner (28 let)

 

27. Ledna

Martin Rytíř (24 let)