ZÁKLADNÍ INFORMACE

   
název subjektu:
SK JANKOV, z.s.
adresa subjektu:
Holašovice 44, 37384 Jankov
právní forma:
701 - Sdružení (svaz, spolek, společnost, klub aj.)
IČ:
625 35 871
datum vzniku:
19.5.1959
činnost:
931100 - Provozování sportovních zařízení
institucionální sektor:
15000 - Neziskové instituce sloužící domácnostem
 
VEDENÍ KLUBU
 
MAXA VÁCLAV ml.
(1976)
prezident klubu, člen výboru
 
 
ING.JÍLEK JAN
(1973)
místopředseda, člen výboru
 
 
BERÁNEK PAVEL
(1967)
manažer, člen výboru
 
 
BÜRGER TOMÁŠ
(1974)
organ.pracovník
 
 
MAXA RADEK
(1977)
člen výboru
 
 
KUKLA FRANTIŠEK ml.
(1976)
člen výboru
 
 
BÜRGER ZDENĚK
(1961)
člen výboru
 
 
KUDLÁČEK FRANTIŠEK
(1963)
správce areálu
 
 
ING. BÜRGER FRANTIŠEK
(1960)
správce UMT
 
 
MAXOVÁ ALENA
(1958)
pokladní
 
 
KLUBOVÉ BARVY A LOGO
 
KLUBOVÉ BARVY:
ZELENÁ, BÍLÁ
barvy SK Jankov
 
LOGO KLUBU:
logo SK Jankov
větší logo  >>>
 
STARÉ LOGO KLUBU:
logo SK Jankov
větší logo  >>>
 
 
AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE
 
MUŽI "A"
DIVIZE, skupina "A"
MUŽI "B"
OKRESNÍ PŘEBOR ČESKOBUDĚJOVICKA
MUŽI "C"
ZRUŠENO
MUŽI "35"
PRECIS LIGA
DOROST
I.A TŘÍDA
STARŠÍ ŽÁCI
OKRESNÍ PŘEBOR
MLADŠÍ ŽÁCI
OKRESNÍ PŘEBOR
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
OKRESNÍ PŘEBOR
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
OKRESNÍ PŘEBOR

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

22.04 - 22.kolo Divize, sk.A:

SK JANKOV

1:1 (1:0)

PENALTY 5:4

FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

 

---------------------------------------

21.04. - 18.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

1:2 (1:2)

SLAVOJ HRDĚJOVICE "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

23.kolo Divize, sk.A:

So 28.04.2018 - 17:00 hod.

FK HOŘOVICKO

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA DIVIZE

 1. Karlovy Vary
 70:24 51
 2. Aritma Praha
 43:24 42
 3. Olympie Březová
 44:39 37
 4. Tatran Sedlčany
 43:40 37
 5. SK Rakovník
 44:34 36
 6. Mariánské Lázně
 47:39 35
 7. SENCO Doubravka
 33:36 35
 8. FK Hořovicko
 39:38 33
 9. Spartak Soběslav
 37:39 31
10. MFK Dobříš
 37:41 31
11. SK Klatovy
 36:35 30
12. Malše Roudné
 22:33 30
13. Český Krumlov
 24:40 27
14. TJ Přeštice
 26:47 27
15. SK Jankov
 28:41 26
16. Petřín Plzeň
 30:53 20

DALŠÍ ZÁPAS "B"

19.kolo Okresního přeboru:

Ne 29.04.2018 - 15:00 hod.

TEMELÍN / OLEŠNÍK "B"

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

1. Dubna 

Lukáš Fajtl (24 let)

 

5. Dubna

Pavel Beránek (51 let)

 

 

 17. Dubna

Petr Maxa (36 let)

 

30. Dubna

Solomon Armah (21 let)