MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

 

V sezóně 2019 / 2020 mladší přípravka SK JANKOV v soutěži nestartuje...

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------


 

Okresní přebor mladší přípravka

2018/2019

 

 

JARO 2019

 

10.kolo 08.04.2019 SKP "C" - SK Jankov
1:10 (1:5)
 
11.kolo 16.04.2019 Zliv/Bavorovice - SK Jankov
1:8 (0:5)
 
12.kolo 26.04.2019 SK Jankov - Mokré
3:9 (2:7)
 
13.kolo 03.05.2019 Dubné "A" - SK Jankov
2:3 (1:2)
 
14.kolo 10.05.2019 SK Jankov - Dubné "B"
3:6 (0:2)
 
15.kolo 20.05.2019 Lipí - SK Jankov
5:11 (2:6)
 
16.kolo 24.05.2019 SK Jankov - SK Mladé
2:3 (0:1)

17.kolo 30.05.2019 K.Újezd - SK Jankov
8:5 (4:2)
 
18.kolo 07.06.2019 SK Jankov - FMA "C"
6:5 (3:2)
 

 

 

PODZIM 2018

 

1.kolo 08.09.2018 SK Jankov - SKP "C"
10:1 (5:0)
 
2.kolo 15.09.2018 SK Jankov - Zliv/Bavorovice
2:9 (1:6)
 
3.kolo 20.09.2018 Mokré - SK Jankov
10:7 (7:3)
 
4.kolo 29.09.2018 SK Jankov - Dubné "A"
2:1 (1:0)
 
5.kolo 03.10.2018 Dubné "B" - SK Jankov
7:2 (2:1)
 
6.kolo 13.10.2018 SK Jankov - Lipí
9:0 (4:0)
 
7.kolo 16.10.2018 SK Mladé - SK Jankov
13:6 (8:4)

8.kolo 31.10.2018 SK Jankov - K.Újezd
5:5 (3:2)
 
9.kolo 01.11.2018 FMA "C" - SK Jankov
6:6 (2:4)
 

 

 

 

konečná tabulka:

 

1. Mokré
18 15 1 2 150:54 46
 
2. Dubné B
18 12 2 4 158:64 38
 
3. K.Újezd
18 11 1 6 93:74 34
 
4. Mladé
18 10 0 8 118:76 30
 
5. FMA C
18 9 1 8 117:86 28
 
6. Zliv/Bavorovice
18 9 1 8 84:87 28
 
7. SK Jankov
18 8 2 8 100:92 26
 
8. Dubné A
18 6 2 10 107:88 20
 
9. SKP C
18 3 0 15 46:195  9
 
10. Lipí
18 2 0 16 50:209  6
 

 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Mikuláš Zeman
44
2 Tomáš Pospíchal
32
3 Radek Bláhovec
6
4 Jan Interholc
5
5 Šimon Hrabčák
4
6 Matyáš Chromý
3
7-8 Pavel Bláhovec
2
7-8 Karel Martinovský
2
9-10 Tomáš Interholc
1
9-10 Petra Valentová
1

 

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

 
 

Okresní přebor mladší přípravka

2017/2018

 

 

JARO 2018

 

10.kolo 10.04.2018 SK Mladé - SK Jankov
5:5 (3:3)
 
11.kolo 20.04.2018 SK Mokré - SK Jankov
3:3 (2:2)
 
12.kolo 28.04.2018 SK Jankov - Roudné "B"
7:2 (3:1)
 
13.kolo 04.05.2018 SK Planá - SK Jankov
13:7 (6:2)
 
14.kolo 12.05.2018 SK Jankov - K. Újezd
3:3 (2:1)
 
15.kolo 23.05.2018 FMA "F" - SK Jankov
3:11 (3:3)
 
16.kolo 26.05.2018 SK Jankov - Dubné
2:4 (1:2)

17.kolo 01.06.2018 SKP ČB "C" - SK Jankov
5:6 (3:4)
 
18.kolo 09.06.2018 SK Jankov - SK Včelná
2:3 (2:2)
 

 

PODZIM 2017

 

1.kolo 13.09.2017 SK Jankov - SK Mladé
3:1 (2:0)
 
2.kolo 11.09.2017 SK Jankov - SK Mokré
2:2 (0:1)
 
3.kolo 15.09.2017 Roudné "B" - SK Jankov
4:1 (2:0)
 
4.kolo 24.09.2017 SK Jankov - SK Planá
3:9 (3:5)
 
5.kolo 28.09.2017 K. Újezd - SK Jankov
0:3 (0:2)
 
6.kolo 08.10.2017 SK Jankov - FMA "F"
10:1 (6:0)
 
7.kolo 13.10.2017 Dubné - SK Jankov
8:7 (0:0)

8.kolo 22.10.2017 SK Jankov - SKP ČB "C"
4:2 (2:1)
 
9.kolo 30.10.2017 SK Včelná - SK Jankov
2:3 (0:2)
 

 

 

konečná tabulka:

 

1. Planá 18 18 0 0 186:54 54
 
2. SKP ČB C
18 12 0 6 130:95 36
 
3. Roudné B
18 12 0 6 90:71 36
 
4. Mokré
18 9 4 5 115:77 31
 
5. Dubné
18 10 1 7 122:141 31
 
6. SK Jankov
18 8 4 6 82:70 28
 
7. Včelná 18 5 2 11 59:85 17
 
8. K.Újezd
18 3 3 12 42:102 12
 
9. Mladé
18 2 3 13 46:93  9
 
10. FMA F
18 2 1 15 82:166  7
 

 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Tomáš Pospíchal
32
2 Mikuláš Zeman
22
3 Miroslav Šuba
10
4 Dario Blengino
9
5 Jan Interholc
3
6 Kryštof Janík
2
7-8 Tomáš Interholc
1
7-8 David Kališ
1

 

 

V pozadí: trenér Vít Hrabčák

Nahoře zleva: Kryštof Janík, Alexander John, Tomáš Pospíchal, Miroslav Šuba

Dole zleva: Jan Interholc, Mikuláš Zeman, Šimon Hrabčák

Leží: Matyáš Chromý

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Okresní přebor mladší přípravka

2016/2017

 

 

 

JARO 2017

 

10.kolo 13.05.2017 SK Jankov - K.Újezd
2:12 (1:6)
 
11.kolo 22.04.2017 SK Jankov - Čt.Dvory "D"
5:10 (2:6)
 
12.kolo 30.04.2017 SK Včelná - SK Jankov
4:5 (3:2)
 
13.kolo 06.05.2017 SK Jankov - SK Mladé
1:2 (1:2)
 
14.kolo 10.05.2017 Čt.Dvory "F" - SK Jankov
3:10 (3:5)
 
15.kolo 20.05.2017 SK Jankov - SKP ČB "C"
18:4 (6:2)
 
16.kolo 24.05.2017 Hluboká "B" - SK Jankov
4:7 (1:4)

17.kolo 05.06.2017 SK Jankov - Roudné "B"
8:0 (5:0)
 
18.kolo 09.06.2017 TJ Mokré - SK Jankov
9:10 (3:6)
 

 

 

PODZIM 2016

 

1.kolo 01.09.2016 K.Újezd - SK Jankov
11:5 (5:4)
 
2.kolo 07.09.2016 Čt.Dvory "D" - SK Jankov
9:2 (4:2)
 
3.kolo 23.09.2016 SK Jankov - SK Včelná
1:8 (1:3)
 
4.kolo 20.09.2016 SK Mladé - SK Jankov
2:4 (0:3)
 
5.kolo 01.10.2016 SK Jankov - Čt.Dvory "F"
11:0 (7:0)
 
6.kolo 03.10.2016 SKP ČB "C" - SK Jankov
0:8 (0:2)
 
7.kolo 15.10.2016 SK Jankov - Hluboká "B"
4:4 (0:3)

8.kolo 20.10.2016 Roudné "B" - SK Jankov
3:13 (2:7)
 
9.kolo 29.10.2016 SK Jankov - TJ Mokré
4:2 (2:1)
 

 

 

konečná tabulka:

 

1 TJ Sokol Kamenný Újezd 18 16 1 1 145:62 49
2 FMA D / Čtyři Dvory D 18 16 0 2 181:59 48
3 SK Jankov 18 11 1 6 118:87 34
4 SK Včelná 18 10 2 6 95:69 32
5 TJ Mokré
18 9 1 8 152:88 28
6 TJ Hluboká nad Vltavou B 18 8 3 7 110:92 27
7 SK Mladé 18 7 1 10 92:107 22
8 SKP České Budějovice C 18 4 1 13 74:167 13
9 TJ Malše Roudné B 18 3 0 15 77:184  9
10 FMA F / Čtyři Dvory F 18 1 0 17 37:164  3

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 František Caletka
32
2-3 Tomáš Hála
23
2-3 Petr Interholc
23
4 Tomáš Koklar
18
5-6 Adam Kališ
5
5-6 Kryštof Janík
5
7 Jakub Kroupa
4
8 Tomáš Pospíchal
3
9-10 Miroslav Šuba
2
9-10 Karel Doboš
2
11 Mikuláš Zeman
1

 

 

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

16.11.- 15.kolo Krajského přeboru:

SK SIKO ČIMELICE

2:4 (1:2)

SK JANKOV

 

---------------------------------------

09.11. - 1.kolo Okresního přeboru:

TJ SOKOL ŘÍMOV

0:6 (0:6)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

UMT Stará Hlína

So 01.02.2020 - 09:00 hod.

FK SPARTAK SOBĚSLAV

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Olešník
 48:14 39
 2. Český Krumlov
 39:11 33
 3. Sokol Lom
 51:17 32
 4. Protivín
 35:15 31
 5. Milevsko
 27:16 28
 6. SK Jankov
 23:13 27
 7. Čimelice
 29:29 21
 8. Dražice
 27:32 20
 9. Osek  30:27 18
10. Táborsko B
 21:33 17
11. Lažiště
 29:36 16
12. Rudolfov
 16:26 15
13. Třeboň
 22:34 12
14. Junior Strakonice
 10:30 12
15. Blatná
 14:50  8
16. Sezimovo Ústí
 10:48  6

NAROZENINY

1. Ledna

Pavel Beránek (31 let)

 

14. Ledna

František Lošek (29 let)

 

 21. Ledna

Václav Jirkovský (22 let)

 

27. Ledna

Jan Honner (28 let)

 

27. Ledna

Martin Rytíř (24 let)