MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

 
 

Okresní přebor mladší přípravka

2017/2018

 

 

JARO 2018

 

10.kolo 10.04.2018 SK Mladé - SK Jankov
5:5 (3:3)
 
11.kolo 20.04.2018 SK Mokré - SK Jankov
3:3 (2:2)
 
12.kolo 28.04.2018 SK Jankov - Roudné "B"
7:2 (3:1)
 
13.kolo 04.05.2018 SK Planá - SK Jankov
13:7 (6:2)
 
14.kolo 12.05.2018 SK Jankov - K. Újezd
3:3 (2:1)
 
15.kolo 23.05.2018 FMA "F" - SK Jankov
3:11 (3:3)
 
16.kolo 26.05.2018 SK Jankov - Dubné
2:4 (1:2)

17.kolo 01.06.2018 SKP ČB "C" - SK Jankov
5:6 (3:4)
 
18.kolo 09.06.2018 SK Jankov - SK Včelná
2:3 (2:2)
 

 

PODZIM 2017

 

1.kolo 13.09.2017 SK Jankov - SK Mladé
3:1 (2:0)
 
2.kolo 11.09.2017 SK Jankov - SK Mokré
2:2 (0:1)
 
3.kolo 15.09.2017 Roudné "B" - SK Jankov
4:1 (2:0)
 
4.kolo 24.09.2017 SK Jankov - SK Planá
3:9 (3:5)
 
5.kolo 28.09.2017 K. Újezd - SK Jankov
0:3 (0:2)
 
6.kolo 08.10.2017 SK Jankov - FMA "F"
10:1 (6:0)
 
7.kolo 13.10.2017 Dubné - SK Jankov
8:7 (0:0)

8.kolo 22.10.2017 SK Jankov - SKP ČB "C"
4:2 (2:1)
 
9.kolo 30.10.2017 SK Včelná - SK Jankov
2:3 (0:2)
 

 

 

konečná tabulka:

 

1. Planá 18 18 0 0 186:54 54
 
2. SKP ČB C
18 12 0 6 130:95 36
 
3. Roudné B
18 12 0 6 90:71 36
 
4. Mokré
18 9 4 5 115:77 31
 
5. Dubné
18 10 1 7 122:141 31
 
6. SK Jankov
18 8 4 6 82:70 28
 
7. Včelná 18 5 2 11 59:85 17
 
8. K.Újezd
18 3 3 12 42:102 12
 
9. Mladé
18 2 3 13 46:93  9
 
10. FMA F
18 2 1 15 82:166  7
 

 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Tomáš Pospíchal
32
2 Mikuláš Zeman
22
3 Miroslav Šuba
10
4 Dario Blengino
9
5 Jan Interholc
3
6 Kryštof Janík
2
7-8 Tomáš Interholc
1
7-8 David Kališ
1

 

 

V pozadí: trenér Vít Hrabčák

Nahoře zleva: Kryštof Janík, Alexander John, Tomáš Pospíchal, Miroslav Šuba

Dole zleva: Jan Interholc, Mikuláš Zeman, Šimon Hrabčák

Leží: Matyáš Chromý

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Okresní přebor mladší přípravka

2016/2017

 

 

 

JARO 2017

 

10.kolo 13.05.2017 SK Jankov - K.Újezd
2:12 (1:6)
 
11.kolo 22.04.2017 SK Jankov - Čt.Dvory "D"
5:10 (2:6)
 
12.kolo 30.04.2017 SK Včelná - SK Jankov
4:5 (3:2)
 
13.kolo 06.05.2017 SK Jankov - SK Mladé
1:2 (1:2)
 
14.kolo 10.05.2017 Čt.Dvory "F" - SK Jankov
3:10 (3:5)
 
15.kolo 20.05.2017 SK Jankov - SKP ČB "C"
18:4 (6:2)
 
16.kolo 24.05.2017 Hluboká "B" - SK Jankov
4:7 (1:4)

17.kolo 05.06.2017 SK Jankov - Roudné "B"
8:0 (5:0)
 
18.kolo 09.06.2017 TJ Mokré - SK Jankov
9:10 (3:6)
 

 

 

PODZIM 2016

 

1.kolo 01.09.2016 K.Újezd - SK Jankov
11:5 (5:4)
 
2.kolo 07.09.2016 Čt.Dvory "D" - SK Jankov
9:2 (4:2)
 
3.kolo 23.09.2016 SK Jankov - SK Včelná
1:8 (1:3)
 
4.kolo 20.09.2016 SK Mladé - SK Jankov
2:4 (0:3)
 
5.kolo 01.10.2016 SK Jankov - Čt.Dvory "F"
11:0 (7:0)
 
6.kolo 03.10.2016 SKP ČB "C" - SK Jankov
0:8 (0:2)
 
7.kolo 15.10.2016 SK Jankov - Hluboká "B"
4:4 (0:3)

8.kolo 20.10.2016 Roudné "B" - SK Jankov
3:13 (2:7)
 
9.kolo 29.10.2016 SK Jankov - TJ Mokré
4:2 (2:1)
 

 

 

konečná tabulka:

 

1 TJ Sokol Kamenný Újezd 18 16 1 1 145:62 49
2 FMA D / Čtyři Dvory D 18 16 0 2 181:59 48
3 SK Jankov 18 11 1 6 118:87 34
4 SK Včelná 18 10 2 6 95:69 32
5 TJ Mokré
18 9 1 8 152:88 28
6 TJ Hluboká nad Vltavou B 18 8 3 7 110:92 27
7 SK Mladé 18 7 1 10 92:107 22
8 SKP České Budějovice C 18 4 1 13 74:167 13
9 TJ Malše Roudné B 18 3 0 15 77:184  9
10 FMA F / Čtyři Dvory F 18 1 0 17 37:164  3

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 František Caletka
32
2-3 Tomáš Hála
23
2-3 Petr Interholc
23
4 Tomáš Koklar
18
5-6 Adam Kališ
5
5-6 Kryštof Janík
5
7 Jakub Kroupa
4
8 Tomáš Pospíchal
3
9-10 Miroslav Šuba
2
9-10 Karel Doboš
2
11 Mikuláš Zeman
1

 

 

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

16.06. - 30.kolo Divize, sk.A:

SK JANKOV

6:1 (2:1)

SK PETŘÍN PLZEŇ

 

---------------------------------------

16.06. - 26.kolo Okresního přeboru:

SK ÚSILNÉ

5:2 (2:1)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

přípravné utkání:

St 18.07.2018 - 17:30 hod.

SK DYNAMO ČB U21

vs.

SK JANKOV

KONEČNÁ TABULKA DIVIZE

 1. Karlovy Vary
 98:33 70
 2. Aritma Praha
 55:35 55
 3. FK Hořovicko
 54:53 47
 4. SK Rakovník
 56:50 47
 5. Mariánské Lázně  65:55 47
 6. Tatran Sedlčany  54:60 47
 7. Olympie Březová
 56:58 46
 8. Spartak Soběslav
 54:51 46
 9. SK Klatovy
 51:43 45
10. MFK Dobříš
 58:63 44
11. SENCO Doubravka
 46:50 44
12. TJ Přeštice
 45:61 43
13. Malše Roudné
 32:44 43
14. Český Krumlov
 42:56 40
15. SK Jankov
 43:61 32
16. Petřín Plzeň
 39:75 24

NAROZENINY

2. Července

Pavel Kučera (42 let)