PRECIS LIGA 2017


 

1.kolo 03.04.2017 Temelín - SK Jankov
4:2 (2:1)
2.kolo 10.04.2017 SK Jankov - SK Mladé
5:2 (2:1)
3.kolo 19.04.2017 Nemanice - SK Jankov
2:7 (2:4)
4.kolo 24.04.2017 SK Jankov - SK Planá
4:1 (2:0)
5.kolo   volno
6.kolo 09.05.2017 AKRA ČB - SK Jankov
0:6 (0:2)
7.kolo 15.05.2017 SK Jankov - Čtyři Dvory
7:2 (2:0)
8.kolo 24.05.2017 Dynamo ČB - SK Jankov
5:3 (1:2)
9.kolo 29.05.2017 SK Jankov - TJ Hluboká
6:1 (3:0)
10.kolo 05.06.2017 SK Jankov - Temelín
7:3 (4:0)
11.kolo 14.06.2017 SK Mladé - SK Jankov
8:5 (3:3)
12.kolo 19.06.2017 SK Jankov - Nemanice
6:1 (2:0)
13.kolo 28.08.2017 SK Planá - SK Jankov
1:3 (0:2)
14.kolo volno
 
15.kolo 11.09.2017 SK Jankov - AKRA ČB
7:2 (3:0)
16.kolo 18.09.2017 Čtyři Dvory - SK Jankov
2:4 (0:3)
17.kolo 25.09.2017 SK Jankov - Dynamo ČB
2:5 (0:2)
18.kolo 04.10.2017 TJ Hluboká - SK Jankov
3:2 (0:1)

 

 

konečná tabulka Precis ligy:

 

1 SK Dynamo ČB
16 15 0 1 136:22 45
2 Slavoj Temelín
16 11 1 4 70:50 34
3 SK Jankov
16 11 0 5 77:42 33
4 Hluboká nad Vltavou
16 11 0 5 59:42 33
5 SK Mladé
16 7 2 7 52:78 24
6 AKRA ČB
16 6 0 10 52:78 18
7 SK Planá
16 3 2 11 26:66 11
8 SK Nemanice
16 1 4 11 26:84  7
9 SK Čtyři Dvory
16 0 5 11 34:68  5

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1-2 Petr Maxa
15
1-2 Václav Maxa
15
3 Václav Šindelář
14
4 Josef Babouček
4
5-6 Petr Jílek
3
5-6 Martin Kollár
3
7-9 Milan Bláha
2
7-9 Marian Vašek
2
7-9 Jan Tůma
2
10-21 Petr Holba
1
10-21 David Hrubý
1
10-21 Christiano
1
10-21 Michal Chromý
1
10-21 Vlastimil Kozel
1
10-21 Ladislav Prener
1
10-21 Vítězslav Brož
1
10-21 Pavel Beránek
1
10-21 Michael Šulc
1
10-21 Petr Stejskal
1
10-21 Tomáš Hála
1
10-21 Petr Interholc
1

 

 

První tři týmy Precis ligy obdrží pohár a věcné ceny od hlavního partnera celé soutěže, firmy PRECIS BUILDING SE.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

PRECIS LIGA 2016


 

1.liga:

 

1.kolo 20.04.2016 TJ Hluboká - SK Jankov
5:3 (4:0)
2.kolo 25.04.2016 Temelín - SK Jankov
1:0 (1:0)
3.kolo 15.06.2016 SK Jankov - Č.Velenice
5:0 (2:0)
4.kolo 11.05.2016 Dynamo ČB - SK Jankov
5:0 kont.
5.kolo 16.05.2016 SK Jankov - Roudné
1:10 (1:4)
6.kolo 06.06.2016 SK Jankov - TJ Hluboká
1:5 (0:2)
7.kolo 30.05.2016 SK Jankov - Temelín
5:1 (3:1)
8.kolo 05.09.2016 Č.Velenice - SK Jankov
2:4 (1:1)
9.kolo 12.09.2016 SK Jankov - Dynamo ČB
1:2 (0:1)
10.kolo 22.09.2016 Roudné - SK Jankov
3:6 (1:3)

 

konečná tabulka 1.ligy:

 

1 SK Dynamo ČB
10 10 0 0 53:9 30
2 Hluboká nad Vltavou
10 6 1 3 38:27 19
3 Malše Roudné
10 6 0 4 39:31 18
4 SK Jankov
10 4 0 6 26:34 12
5 Slavoj Temelín
10 2 1 7 22:49  7
6 České Velenice
10 1 0 9 20:48  3

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Václav Maxa
9
2-3 Václav Šindelář
3
2-3 Petr Stejskal
3
4-6 David Hrubý
2
4-6 Petr Jílek
2
4-6 Michal Chromý
2
7-11 Milan Rožboud
1
7-11 Bohuslav Ryneš
1
7-11 Christiano
1
7-11 Jan Jílek
1
7-11 Petr Holba
1

 

 

konečná tabulka 2.ligy:

 

1 SK Mladé
10 7 2 1 61:20 23
2 AKRA ČB
10 5 3 2 37:23 18
3 SK Nemanice
10 4 2 4 40:37 14
4 SK Planá
10 3 5 2 34:34 14
5 SK Čtyři Dvory
10 3 4 3 29:33 12
6 Dobrá Voda
10 0 0 10 14:68  0

 

První tři týmy první ligy obdržely pohár a věcné ceny od hlavního partnera celé soutěže, firmy PRECIS BUILDING SE. Vítěz druhé ligy SK Mladé, pakliže bude postup akceptovat, nahradí v roce 2017 v I.lize tým Českých Velenic.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PRECIS LIGA 2015


 

Finále:

 

1.zápas 06.10.2015 Propom ČB - SK Dynamo ČB
3:0 (1:0)
2.zápas 14.10.2015 SK Dynamo ČB - Propom ČB
7:2 (2:2)

o 3.místo:

 

1.zápas 01.10.2015 SK Jankov - TJ Hluboká
2:4 (1:2)
2.zápas 07.10.2015 TJ Hluboká - SK Jankov
6:5 (2:3)

 

Semifinále:

 

1.zápas 16.09.2015 SK Jankov - Propom ČB
0:6 (0:2)
2.zápas 24.09.2015 Propom ČB - SK Jankov
5:3 (4:1)
1.zápas 16.09.2015 Hluboká - Dynamo ČB
5:2 (3:2)
2.zápas 23.09.2015 Dynamo ČB - Hluboká
10:1 (5:1)

 

 

Čtvrfinále:

 

1.zápas 31.08.2015 TJ Temelín - SK Jankov
3:4 (1:2)
2.zápas 07.09.2015 SK Jankov - TJ Temelín
10:1 (7:0)
1.zápas 02.09.2015 Dobrá Voda - Dynamo ČB
0:15 (0:8)
2.zápas 09.09.2015 Dynamo ČB - Dobrá Voda
10:1 (4:0)
1.zápas 02.09.2015 SK Mladé - Propom ČB
2:6 (0:2)
2.zápas 10.09.2015 Propom ČB - SK Mladé
10:2 (4:1)
1.zápas 31.08.2015 Č.Velenice - Hluboká
4:4 (3:3)
2.zápas 09.09.2015 Hluboká - Č.Velenice 8:4 (5:1)

 

 

základní skupina "B"

 

1.kolo 15.06.2015 SK Jankov - Č. Velenice
6:2 (3:1)
2.kolo 15.04.2015 Dynamo ČB - SK Jankov
11:1 (4:0)
3.kolo 20.04.2015 SK Jankov - Akra ČB
2:1 (1:1)
4.kolo 27.04.2015 SK Jankov - SK Mladé
1:1 (0:0)
5.kolo 04.05.2015 Čt. Dvory - SK Jankov 2:6 (2:1)
6.kolo 11.05.2015 Č.Velenice - SK Jankov
2:1 (1:1)
7.kolo nehráno SK Jankov - Dynamo ČB
5:0 kont.
8.kolo 27.05.2015 Akra ČB - SK Jankov
2:3 (0:1)
9.kolo 03.06.2015 SK Mladé - SK Jankov 3:5 (2:2)
10.kolo 11.06.2015 SK Jankov - Čt. Dvory
14:4 (7:1)

 

 

konečná tabulka sk.B:

 

1 SK Dynamo ČB
10 9 0 1 95:15 27
2 SK Jankov
10 7 1 2 44:28 22
3 České Velenice
10 6 1 3 36:43 19
4 SK Mladé
10 2 2 6 24:48  8
5 Akra ČB
10 2 1 7 18:41  7
6 Čtyři Dvory
10 1 1 8 24:66  4

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Václav Maxa
26
2 Petr Holba
8
3 Michal Brozman
6
4 David Hrubý
3
5-10 Josef Babouček
2
5-10 Petr Jílek
2
5-10 Miroslav Krátký
2
5-10 Pavel Beránek
2
5-10 Michal Chromý
2
5-10 Petr Stejskal
2
11-18 Christiano
1
11-18 Vlasimil Borovka
1
11-18 Jan Babůrek
1
11-18 Václav Šindelář
1
11-18 David Štojdl
1
11-18 Pavel Bumba
1
11-18 Michael Šulc
1
11-18 David Pechánek
1
 

 

 

konečná tabulka sk.A:

 

1 Propom ČB
10 10 0 0 73:15 30
2 TJ Hluboká
10 8 0 2 51:23 24
3 Temelín
10 4 1 5 29:25 13
4 Dobrá Voda
10 2 2 6 21:44  8
5 SK Nemanice
10 2 1 7 24:59  7
6 SK Planá
10 2 0 8 19:51  6

 

Již tradičně nejlepší tři celky obdržely pohár a věcné ceny od hlavního partnera celé soutěže, firmy PRECIS BUILDING SE.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PRECIS LIGA 2014


 

 

Finále:

 

1.zápas 01.10.2014 TJ Hluboká - SK Dynamo ČB
1:6 (0:4)
2.zápas 15.10.2014 SK Dynamo ČB - TJ Hluboká
17:1 (6:0)
   

 

o 3.místo:

 

1.zápas 29.09.2014 SK Jankov - Propom ČB
2:2 (0:0)
2.zápas 06.10.2014 Propom ČB - SK Jankov
0:3 (0:0)
   

 

 

Semifinále:

 

1.zápas SK Jankov - SK Dynamo ČB
zrušeno
2.zápas 24.09.2014 SK Dynamo ČB - SK Jankov
9:2 (4:1)
   
1.zápas 15.09.2014 Propom ČB - Hluboká
1:7 (1:3)
2.zápas 22.09.2014 Hluboká - Propom ČB
6:1 (3:1)

 

 

Čtvrfinále:

 

1.zápas 08.09.2014 SK Jankov - SK Mladé
8:3 (1:3)
2.zápas 10.09.2014 SK Mladé - SK Jankov
5:4 (2:3)
   
1.zápas 03.09.2014 Dobrá Voda - Dynamo ČB
zrušeno
2.zápas 08.09.2014 Dynamo ČB - Dobrá Voda
12:0 (6:0)
   
1.zápas 03.09.2014 TJ Temelín - Propom ČB
zrušeno
2.zápas 08.09.2014 Propom ČB - TJ Temelín
5:1 (3:1)
   
1.zápas 03.09.2014 Č.Velenice - Hluboká
zrušeno
2.zápas 08.09.2014 Hluboká - Č.Velenice 4:1 (2:1)

 


 

základní skupina "B"

 

1.kolo 7.4.2014 SK Jankov - Nové Hrady
7:0 (4:0)
2.kolo 16.4.2014 Hluboká - SK Jankov
5:5 (1:4)
3.kolo 22.4.2014 SK Jankov - Dobrá Voda
8:4 (3:1)
4.kolo 28.4.2014 SK Jankov - Čtyři Dvory
5:0 kont.
5.kolo 5.5.2014 Temelín - SK Jankov 3:2 (1:1)
6.kolo 18.6.2014 Nové Hrady - SK Jankov
1:7 (1:3)
7.kolo 22.5.2014 SK Jankov - Hluboká
1:6 (0:2)
8.kolo 28.5.2014 Dobrá Voda - SK Jankov
4:2 (2:0)
9.kolo 2.6.2014 Čtyři Dvory - SK Jankov 2:9 (1:5)
10.kolo 9.6.2014 SK Jankov - Temelín 6:2 (3:0)

 

 

 

konečná tabulka sk.B:


1 TJ Hluboká
10 9 1 0 88:25 28
2 SK Jankov
10 6 1 3 52:27 19
3 TJ Temelín
10 5 2 3 57:45 17
4 SK Dobrá Voda
10 2 4 4 27:48 10
5 SK Čtyři Dvory
10 2 2 6 25:38  8
6 Nové Hrady
10 1 0 9 10:52  3

 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Václav Maxa
26
2-4 Miroslav Krátký
6
2-4 David Hrubý
6
2-4 Petr Holba
6
5
Michal Chromý
5
6
Václav Šindelář
4
7-8
Petr Interholc
2
7-8
Bohuslav Ryneš
2
9-15
Pavel Boháč
1
9-15
Josef Babouček
1
9-15
Christiano
1
9-15
Pavel Beránek
1
9-15
Marian "Macho" Vašek
1
9-15
Jan Jílek ml.
1
9-15
Marek Kroneisl
1
 
 

 

 

konečná tabulka sk.A:


1 SK Dynamo ČB
11 10 0 1 111:17 30
2 Propom ČB
11 8 1 2 46:35 25
3 SK Mladé
12 6 1 5 59:45 19
4 České Velenice
12 5 1 6 36:41 16
5 SK Planá
12 5 0 7 37:68 15
6 Akra ČB
12 4 1 7 25:46 13
7 Nemanice
12 1 0 11 21:83  3

 

 


Již tradičně nejlepší tři celky obdržely pohár a věcné ceny od hlavního partnera celé soutěže, firmy PRECIS BUILDING SE.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

 

PRECIS LIGA 2013

 

Play off

 

 

o 3.místo:

 

1.zápas 30.09.2013 SK Mladé - SK Jankov
7:2 (3:0)
2.zápas 07.10.2013 SK Jankov - SK Mladé
3:2 (2:1)

 

Semifinále:

 

1.zápas 18.09.2013 SK Dynamo ČB - SK Jankov
7:0 (4:0)
2.zápas 23.09.2013 SK Jankov - SK Dynamo ČB
1:5 (0:2)

 

Čtvrfinále:

 

1.zápas 02.09.2013 SK Planá - SK Jankov
3:5 (2:2)
2.zápas 09.09.2013 SK Jankov - SK Planá
7:2 (1:1)
 

 

 

skupina A

 

1.kolo 15.4.2013 SK Jankov - Nová Ves u ČB
8:1 (1:0)
 
2.kolo 22.4.2013 SK Jankov - SK Mladé
5:5 (1:1)
 
3.kolo 29.4.2013 České Velenice - SK Jankov 2:4 (1:3)
 
4.kolo 6.5.2013 SK Jankov - Akra ČB
9:2 (4:1)
 
5.kolo 15.5.2013 Temelín - SK Jankov 4:2 (4:1)
 
6.kolo 20.5.2013 Nová Ves u ČB - SK Jankov
1:4 (0:4)
 
7.kolo 27.5.2013 SK Mladé - SK Jankov 2:2 (1:2)
 
8.kolo 24.6.2013 SK Jankov - České Velenice
8:1 (4:0)
 
9.kolo 10.6.2013 Akra ČB - SK Jankov 2:2 (1:2)
 
10.kolo 17.6.2013 SK Jankov - Temelín 3:2 (0:1)
 


 

konečná tabulka:


1 SK Jankov
10 6 3 1 47:22 21
2 SK Mladé
10 6 3 1 54:32 21
3 Temelín
10 6 2 2 27:17 20
4 Akra ČB 10 3 2 5 28:34 11
5 České Velenice 10 3 1 6 23:34 10
6 Nová Ves u ČB
10 0 1 9 10:50  1

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Václav Maxa
35
2 Václav Šindelář
11
3 Petr Interholc
6
4-6 Josef Babouček
2
4-6
Christian
4-6
Christian
2
4-6 Petr Holba
2
7-13 Josef Motz
1
7-13 Ivan Dvořák
1
7-13 Bohuslav Ryneš
1
7-13 Pavel Beránek
1
7-13 Pavel Stingl
1
7-13 František Masař
1
7-13 Marek Kroneisl
1
   
   


 

Skupinu B tvořily Hluboká nad Vltavou, SK Dynamo ČB, SK Čtyři Dvory, SK Planá, Nové Hrady, Dobrá Voda a Nemanice.

Vítězem Precis ligy se stalo SK Dynamo České Budějovice, za které ve finále proti Hluboké nastoupil mimo jiné také Karel Poborský. SK JANKOV obsadil čtvrté místo.

Již tradičně nejlepší tři celky dostaly pohár a věcné ceny od hlavního partnera celé soutěže, firmy PRECIS CZ, a.s.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

PRECIS LIGA 2012

 

1.Liga

 

 

1.kolo 10.4.2012 SK Jankov - Dynamo
2:6 (1:4)
 
2.kolo 16.4.2012 SK Jankov - Hluboká 2:4 (0:3)
 
3.kolo 23.4.2012 Čtyři Dvory - SK Jankov 1:4 (0:1)
 
4.kolo 30.4.2012 SK Jankov - Propom 3:9 (1:6)
 
5.kolo 7.5.2012 Mladé - SK Jankov 3:4 (2:2)
 
6.kolo 16.5.2012 Dynamo - SK Jankov
4:2 (0:1)
 
7.kolo 23.5.2012 Hluboká - SK Jankov 10:3 (3:1)
 
8.kolo 28.5.2012 SK Jankov - Čtyři Dvory
5:3 (2:2)
 
9.kolo 4.6.2012 Propom - SK Jankov 4:2 (3:1)  
10.kolo 11.6.2012 SK Jankov - Mladé 3:2 (2:1)
 
11.kolo 27.8.2012 SK Jankov - Dynamo 1:4 (1:2)
 
12.kolo 3.9.2012 SK Jankov - Hluboká 2:4 (0:1)
 
13.kolo 10.9.2012
Čtyři Dvory - SK Jankov
0:0 (0:0)
 
14.kolo 17.9.2012 SK Jankov - Propom 4:10 (3:7)
 
15.kolo 24.9.2012 Mladé - SK Jankov 1:3 (0:1)
 
     

 

 

konečná tabulka:

1   Hluboká nad Vltavou   15 12 1 2 64:38 37
2   Propom České Budějovice   15 11 2 2 82:35 35
3   Dynamo České Budějovice   15 10 0 5 51:37 30
4   SK Jankov   15 5 1 9 40:65 16
5   SK Čtyři Dvory   15 2 3 10 24:50 9
6   SK Mladé   15 1 1 13 28:64 4

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Václav Šindelář
12
2 Václav Maxa
11
3 Vlastimil Borovka
5
4-6 Zdeněk Bürger
2
4-6 Christian
 2
 4-6  František Šturma
2
7-12 Petr Interholc
 1
7-12 Ladislav Štohanzl
1
7-12 Roman Chlumecký
1
 7-12 Stanislav Votýpka
1
 7-12 Vladimír Pešek 1
  7-12
Josef Babouček
1

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

15.10. - 10.kolo Divize, sk.A:

SK JANKOV

4:1 (2:0)

FK OLYMPIE BŘEZOVÁ

 

---------------------------------------

14.10. - 10.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

3:1 (1:0)

SOKOL ŘÍMOV

DALŠÍ ZÁPAS "A"

11.kolo Divize, sk.A:

So 21.10.2017 - 15:30 hod.

SPARTAK SOBĚSLAV

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA DIVIZE

 1. Karlovy Vary
 27:11 22
 2. SK Rakovník
 26:14 20
 3. Tatran Sedlčany
 19:14 20
 4. Spartak Soběslav
 18:17 18
 5. Olympie Březová
 23:22 16
 6. Mariánské Lázně
 17:20 15
 7. Aritma Praha
 20:14 14
 8. SK Klatovy
 17:17 14
 9. MFK Dobříš
 18:21 14
10. Český Krumlov
 13:16 14
11. FK Hořovicko
 14:19 14
12. Malše Roudné
 11:16 14
13. SK Jankov
 14:16 13
14. Petřín Plzeň
 12:18 12
15. Doubravka
 8:15 11
16. TJ Přeštice
 13:20  9

DALŠÍ ZÁPAS "B"

11.kolo Okresního přeboru:

So 21.10.2017 - 10:15 hod.

SK ZLIV

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

13. Října

Patrik Sedlic (25 let)