Soupiska SK JANKOV "35"

 

 

 

 

brankáři: Prener Ladislav 03.11.1969 „Poušťák“
  Hrubý David
10.09.1979
„Hrubas“
  Linha Radek
21.04.1979 „Childa“
  Čaloun Robert
03.01.1975
       
hráči do pole: Babouček Josef 19.01.1969 „Bába“
  Beránek Pavel 05.04.1967 „Bery“
  Brož Vítězslav
22.04.1964 „Víťa“
  Hřib Roman
27.11.1983
„Hříbek“
  Christiano 17.11.1971 „Homrák“
  Hála Tomáš
20.03.1975
„Pittbul“
  Interholc Petr 08.04.1971 „Špágr“
  Jílek Petr 18.08.1977 „Sváča“
  Kroneisl Marek 08.06.1977
„Krony“
  Maxa Václav 09.07.1976 „Vengloš“
  Šindelář Václav 06.02.1975
„Šindy“
  Vašek Marián 28.08.1966 „Macho“
  Chromý Michal
18.08.1979 „Chromák“
  Koch Jiří
01.02.1983 „Kocháček“
  Holba Petr
28.01.1978
„Hó“
  Kozel Vlastimil
28.06.1975
„Sahula“
  Řezníček Martin
02.06.1983
„Řezňa“
  Maxa Petr
17.04.1982
„Káčko“
  Kollár Martin
01.12.1982
„Kollík“
  Stejskal Petr
01.12.1982
„Stejk“
  Jodl Michal
28.08.1973
„Džodl“
  Jílek Jan
05.06.1973
„Geňa“
  Jakl Oldřich
05.01.1978
„Olíí“
  Jinek Zdeněk
03.04.1983
„Iny“
       
       
hlavní trenér: Jílek Jan st. 01.09.1949 „Big John“
as. trenéra: Kukla Milan 07.09.1966 „Miláno“
vedoucí týmu: Boháč Pavel 13.08.1971 „Fredy“
vedoucí týmu: Vašek Marián 28.08.1966 „Macho“
       
       
       
       
       
       
       

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

18.08.- 2.kolo Krajského přeboru:

SK JANKOV

1:1 (0:1)

FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV

 

---------------------------------------

17.08. - 2.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

6:3 (5:1)

TJ SOKOL ŽABOVŘESKY

DALŠÍ ZÁPAS "A"

3.kolo Krajského přeboru:

Ne 25.08.2019 - 17:00 hod.

TJ SOKOL LOM

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Lom u Tábora
 8:0 6
 2. Osek
 9:2 6
 3. Dražice
 7:1 6
 4. Olešník
 5:3 6
 5. Český Krumlov
 4:2 4
 6. Třeboň
 4:3 3
 7. Rudolfov
 3:2 3
 8. Protivín
 4:4 3
 9. Táborsko B
 3:6 3
10. Milevsko
 3:3 2
11. SK Jankov
 2:3 1
12. Lažiště
 3:6 1
13. Blatná
 1:6 1
14. Sezimovo Ústí
 1:5 0
15. Čimelice
 1:5 0
16. Junior Strakonice
 1:8 0

DALŠÍ ZÁPAS "B"

3.kolo Okresního přeboru:

So 24.08.2019 - 17:00 hod.

SK ZLIV

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

13. Srpna

Petr Dolejšek (20 let)

 

17. Srpna

Jan Komárek (20 let)