Soupiska SK JANKOV "35"

 

 

 

 

brankáři: Prener Ladislav 03.11.1969 „Poušťák“
  Hrubý David
10.09.1979
„Hrubas“
  Linha Radek
21.04.1979 „Childa“
  Čaloun Robert
03.01.1975
       
hráči do pole: Babouček Josef 19.01.1969 „Bába“
  Beránek Pavel 05.04.1967 „Bery“
  Brož Vítězslav
22.04.1964 „Víťa“
  Hřib Roman
27.11.1983
„Hříbek“
  Christiano 17.11.1971 „Homrák“
  Hála Tomáš
20.03.1975
„Pittbul“
  Interholc Petr 08.04.1971 „Špágr“
  Jílek Petr 18.08.1977 „Sváča“
  Kroneisl Marek 08.06.1977
„Krony“
  Maxa Václav 09.07.1976 „Vengloš“
  Šindelář Václav 06.02.1975
„Šindy“
  Vašek Marián 28.08.1966 „Macho“
  Chromý Michal
18.08.1979 „Chromák“
  Koch Jiří
01.02.1983 „Kocháček“
  Holba Petr
28.01.1978
„Hó“
  Kozel Vlastimil
28.06.1975
„Sahula“
  Řezníček Martin
02.06.1983
„Řezňa“
  Maxa Petr
17.04.1982
„Káčko“
  Kollár Martin
01.12.1982
„Kollík“
  Stejskal Petr
01.12.1982
„Stejk“
  Jodl Michal
28.08.1973
„Džodl“
  Jílek Jan
05.06.1973
„Geňa“
  Jakl Oldřich
05.01.1978
„Olíí“
  Jinek Zdeněk
03.04.1983
„Iny“
       
       
hlavní trenér: Jílek Jan st. 01.09.1949 „Big John“
as. trenéra: Kukla Milan 07.09.1966 „Miláno“
vedoucí týmu: Boháč Pavel 13.08.1971 „Fredy“
vedoucí týmu: Vašek Marián 28.08.1966 „Macho“
       
       
       
       
       
       
       

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

22.02. - Přípravné utkání:

SK LHENICE

1:0 (1:0)

SK JANKOV

 

-----------------------------------

25.02. - Přípravné utkání:

SK JANKOV "B"

4:3 (1:2)

TJ MÍR DÍVČICE

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

UMT Strakonice

So 29.02.2020 - 14:00 hod.

SK OTAVA KATOVICE

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Olešník
 48:14 39
 2. Český Krumlov
 39:11 33
 3. Sokol Lom
 51:17 32
 4. Protivín
 35:15 31
 5. Milevsko
 27:16 28
 6. SK Jankov
 23:13 27
 7. Čimelice
 29:29 21
 8. Dražice
 27:32 20
 9. Osek  30:27 18
10. Táborsko B
 21:33 17
11. Lažiště
 29:36 16
12. Rudolfov
 16:26 15
13. Třeboň
 22:34 12
14. Junior Strakonice
 10:30 12
15. Blatná
 14:50  8
16. Sezimovo Ústí
 10:48  6

DALŠÍ ZÁPAS "B"

Přípravné utkání:

UMT Stará Hlína

Pá 28.02.2020 - 19:00 hod.

SK JANKOV "B"

vs.

TJ SOKOL LIPÍ

NAROZENINY

5. Února

Martin Hüttner (21 let)

 

13. Února

Petr Klíma (31 let)

 

15. Února

Martin Lovička (29 let)

 

20. Února

Daniel Kočer (21 let)

 

27. Února

David Maršán (35 let)