ČMFS
fotbalové zpravodajství z jižních čech
onlajn fotbalové zpravodajství
gambrinus liga živě
                 
online výsledky z celého světa
obsáhlé zpravodajství z fotbalu
evropský fotbal a zpravodajství
vše o gambrinus lize
                         
fotbalové výsledky
Seznam.cz - fotbal
                              
aktuální výsledky a tabulky
výsledky, zpravodajství
fotbal pro všechny
zpravodajtsví včetně nižších soutěží

 

 


SK Dynamo České Budějovice
web   >>>

FK Spartak MAS Sezimovo Ústí
web   >>>

FC Písek
web   >>>

Jiskra Třeboň
web   >>>

SK Strakonice 1908
web   >>>

FK Tábor
web   >>>

Malše Roudné
web   >>>

Hluboká nad Vltavou
web   >>>

FC ZVVZ (Milevsko)
web   >>>

FK Spartak Kaplice
web   >>>

FK Slavoj Český Krumlov
web   >>>

FK Olympie Týn nad Vltavou
web   >>>

FC Chýnov
web   >>>

Sokol Čížová
web   >>>

FK Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
web   >>>

FK Lažiště
web   >>>

FK Jindřichův Hradec 1910
web   >>>

SK Čkyně
web   >>>

FK Vodňany
web   >>>

FC Mariner Bavorovice
web   >>>

Dražice
web   >>>

SK Otava Katovice
web   >>>

SK Dobrá Voda u Českých Budějovic
web   >>>

Netolice
web   >>>

SK Slavia České Budějovice
web   >>>

Lokomotiva České Budějovice
web   >>>

TJ Olešník
web   >>>

TJ Slavoj Hrdějovice
web   >>>

Slavoj Ledenice
web   >>>

FK Dynamo Vyšší Brod
web   >>>

Spartak Trhové Sviny
web   >>>

SK Ševětín
web   >>>

SK Lhenice
web   >>>

Blatná
web   >>>

Calofrig Borovany
web   >>>

FC Šumava Frymburk
web   >>>

FK Rašelina Soběslav
web   >>>

TJ Slavoj Srubec
web   >>>

SK Rudolfov
web   >>>

TJ Nové Hrady
web   >>>

SK Lišov
web   >>>

Sokol Kamenný Újezd
web   >>>

Sokol Chvalšiny
web   >>>

Hraničář Horní Stropnice
web   >>>

 

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

19.09. - 5.kolo Krajského přeboru:

FC ZVVZ MILEVSKO

1:1 (0:0)

SK JANKOV

 

-----------------------------------

20.09. - 5.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

6:0 (3:0)

TJ NOVÉ HRADY

DALŠÍ ZÁPAS "A"

6.kolo Krajského přeboru:

Ne 27.09.2020 - 16:30 hodin

SK JANKOV

vs.

TJ OSEK

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Český Krumlov  13:4    13
 2. Osek  15:7  13
 3. Dražice
 10:6  11
 4. Milevsko
 11:5  10
 5. Čimelice
 13:10  10
 6. SK Jankov  11:10  10
 7. Třeboň   8:7   8
 8. Lažiště
 11:11   7
 9. Týn nad Vltavou
 7:13   7
10. Protivín
 10:10   6
11. Olešník
  8:9   6
12. Rudolfov
  6:9   5
13. Strakonice   6:9   5
14. Sezimovo Ústí
 6:10   4
15. Blatná  5:17   4
16. Táborsko B   4:7   3

DALŠÍ ZÁPAS "B"

6.kolo Okresního přeboru:

So 26.09.2020 - 16:30 hodin

SOKOL ŘÍMOV

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

11. Září

Martin Benda (19 let)