ČMFS
fotbalové zpravodajství z jižních čech
onlajn fotbalové zpravodajství
gambrinus liga živě
                 
online výsledky z celého světa
obsáhlé zpravodajství z fotbalu
evropský fotbal a zpravodajství
vše o gambrinus lize
                         
fotbalové výsledky
Seznam.cz - fotbal
                              
aktuální výsledky a tabulky
výsledky, zpravodajství
fotbal pro všechny
zpravodajtsví včetně nižších soutěží

 

 


SK Dynamo České Budějovice
web   >>>

FK Spartak MAS Sezimovo Ústí
web   >>>

FC Písek
web   >>>

Jiskra Třeboň
web   >>>

SK Strakonice 1908
web   >>>

FK Tábor
web   >>>

Malše Roudné
web   >>>

Hluboká nad Vltavou
web   >>>

FC ZVVZ (Milevsko)
web   >>>

FK Spartak Kaplice
web   >>>

FK Slavoj Český Krumlov
web   >>>

FK Olympie Týn nad Vltavou
web   >>>

FC Chýnov
web   >>>

Sokol Čížová
web   >>>

FK Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
web   >>>

FK Lažiště
web   >>>

FK Jindřichův Hradec 1910
web   >>>

SK Čkyně
web   >>>

FK Vodňany
web   >>>

FC Mariner Bavorovice
web   >>>

Dražice
web   >>>

SK Otava Katovice
web   >>>

SK Dobrá Voda u Českých Budějovic
web   >>>

Netolice
web   >>>

SK Slavia České Budějovice
web   >>>

Lokomotiva České Budějovice
web   >>>

TJ Olešník
web   >>>

TJ Slavoj Hrdějovice
web   >>>

Slavoj Ledenice
web   >>>

FK Dynamo Vyšší Brod
web   >>>

Spartak Trhové Sviny
web   >>>

SK Ševětín
web   >>>

SK Lhenice
web   >>>

Blatná
web   >>>

Calofrig Borovany
web   >>>

FC Šumava Frymburk
web   >>>

FK Rašelina Soběslav
web   >>>

TJ Slavoj Srubec
web   >>>

SK Rudolfov
web   >>>

TJ Nové Hrady
web   >>>

SK Lišov
web   >>>

Sokol Kamenný Újezd
web   >>>

Sokol Chvalšiny
web   >>>

Hraničář Horní Stropnice
web   >>>

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

15.06.- 30.kolo Krajského přeboru:

SK JANKOV

1:1 (0:1)

SK OTAVA KATOVICE

 

---------------------------------------

15.06. - 26.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

3:0 kontumačně

TEMELÍN / OLEŠNÍK "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

St 17.07.2019 - 17:30 hod.

hřiště Složiště

SK DYNAMO ČB "B"

vs.

SK JANKOV

KONEČNÁ TABULKA KP

 1. Olešník
 94:17 79
 2. Katovice
 71:32 61
 3. Sokol Lom
 64:41 55
 4. Třeboň
 56:40 46
 5. Český Krumlov
 53:45 41
 6. Osek
 48:60 41
 7. Protivín
 43:41 40
 8. Milevsko
 43:51 40
 9. SK Jankov
 42:43 39
10. Čimelice
 51:61 38
11. Blatná
 51:69 35
12. Želeč
 44:58 32
13. Rudolfov  37:55 32
14. Dražice
 45:72 30
15. Hluboká  34:67 30
16. Roudné
 48:72 27

NAROZENINY

13. Srpna

Petr Dolejšek (20 let)

 

17. Srpna

Jan Komárek (20 let)