ČMFS
fotbalové zpravodajství z jižních čech
onlajn fotbalové zpravodajství
gambrinus liga živě
                 
online výsledky z celého světa
obsáhlé zpravodajství z fotbalu
evropský fotbal a zpravodajství
vše o gambrinus lize
                         
fotbalové výsledky
Seznam.cz - fotbal
                              
aktuální výsledky a tabulky
výsledky, zpravodajství
fotbal pro všechny
zpravodajtsví včetně nižších soutěží

 

 


SK Dynamo České Budějovice
web   >>>

FK Spartak MAS Sezimovo Ústí
web   >>>

FC Písek
web   >>>

Jiskra Třeboň
web   >>>

SK Strakonice 1908
web   >>>

FK Tábor
web   >>>

Malše Roudné
web   >>>

Hluboká nad Vltavou
web   >>>

FC ZVVZ (Milevsko)
web   >>>

FK Spartak Kaplice
web   >>>

FK Slavoj Český Krumlov
web   >>>

FK Olympie Týn nad Vltavou
web   >>>

FC Chýnov
web   >>>

Sokol Čížová
web   >>>

FK Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
web   >>>

FK Lažiště
web   >>>

FK Jindřichův Hradec 1910
web   >>>

SK Čkyně
web   >>>

FK Vodňany
web   >>>

FC Mariner Bavorovice
web   >>>

Dražice
web   >>>

SK Otava Katovice
web   >>>

SK Dobrá Voda u Českých Budějovic
web   >>>

Netolice
web   >>>

SK Slavia České Budějovice
web   >>>

Lokomotiva České Budějovice
web   >>>

TJ Olešník
web   >>>

TJ Slavoj Hrdějovice
web   >>>

Slavoj Ledenice
web   >>>

FK Dynamo Vyšší Brod
web   >>>

Spartak Trhové Sviny
web   >>>

SK Ševětín
web   >>>

SK Lhenice
web   >>>

Blatná
web   >>>

Calofrig Borovany
web   >>>

FC Šumava Frymburk
web   >>>

FK Rašelina Soběslav
web   >>>

TJ Slavoj Srubec
web   >>>

SK Rudolfov
web   >>>

TJ Nové Hrady
web   >>>

SK Lišov
web   >>>

Sokol Kamenný Újezd
web   >>>

Sokol Chvalšiny
web   >>>

Hraničář Horní Stropnice
web   >>>

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

16.11.- 15.kolo Krajského přeboru:

SK SIKO ČIMELICE

2:4 (1:2)

SK JANKOV

 

---------------------------------------

09.11. - 1.kolo Okresního přeboru:

TJ SOKOL ŘÍMOV

0:6 (0:6)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

UMT Stará Hlína

So 01.02.2020 - 09:00 hod.

FK SPARTAK SOBĚSLAV

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Olešník
 48:14 39
 2. Český Krumlov
 39:11 33
 3. Sokol Lom
 51:17 32
 4. Protivín
 35:15 31
 5. Milevsko
 27:16 28
 6. SK Jankov
 23:13 27
 7. Čimelice
 29:29 21
 8. Dražice
 27:32 20
 9. Osek  30:27 18
10. Táborsko B
 21:33 17
11. Lažiště
 29:36 16
12. Rudolfov
 16:26 15
13. Třeboň
 22:34 12
14. Junior Strakonice
 10:30 12
15. Blatná
 14:50  8
16. Sezimovo Ústí
 10:48  6

NAROZENINY

1. Ledna

Pavel Beránek (31 let)

 

14. Ledna

František Lošek (29 let)

 

 21. Ledna

Václav Jirkovský (22 let)

 

27. Ledna

Jan Honner (28 let)

 

27. Ledna

Martin Rytíř (24 let)