OP starší žáci

 

 

Okresní přebor starší žáci

2019/2020

 

 

PODZIM 2019


 

1.kolo 24.08.2019 Nové Hrady - SK Jankov
0:3 kont.
 
2.kolo 01.09.2019 SK Jankov - D.Bukovsko
10:0 (5:0)
 
3.kolo 02.09.2019 Boršov/Včelná - SK Jankov
0:6 (0:2)
 
4.kolo 15.09.2019 SK Jankov - FK Borek
4:2 (1:2)
5.kolo 20.09.2019 TJ Mokré - SK Jankov
1:2 (1:1)
6.kolo 29.09.2019 SK Jankov - Zliv/Olešník
2:4 (1:1)
 
7.kolo 06.10.2019 Černý Dub - SK Jankov
1:2 (0:2)
8.kolo 13.10.2019 SK Jankov - K.Újezd/Římov
5:1 (5:0)
9.kolo 17.10.2019 Borovany - SK Jankov
0:9 (0:8)
10.kolo 20.10.2019 SK Jankov - Nemanice/Úsilné
7:0 (4:0)
11.kolo 01.11.2019 TJ Hluboká nad Vlt. - SK Jankov
0:4 (0:4)
12.kolo 10.11.2019 SK Jankov - TJ Dříteň
4:0 (2:0)
13.kolo 16.11.2019 N.Hodějovice/Mladé - SK Jankov
0:4 (0:1)

 

 

aktuální tabulka:

 

1. Zliv+Olešník 13 13 0 0 108:9 38
 
2. SK Jankov 13 12 0 1 62:9 36
 
3. Nové Hrady 13 9 0 4 69:20 29
 
4. Borek 13 8 0 5 44:24 25
 
5. Dříteň 13 8 0 5 54:22 24
 
6. Mokré 13 7 0 6 48:23 22
 
7. N. Hodějovice+Mladé 13 8 0 5 46:28 21
 
8. Hluboká 13 7 0 6 30:26 21
 
9. Černý Dub 13 7 0 6 28:17 20
 
10. Nemanice+Úsilné 13 5 0 8 32:47 15
 
11. K.Újezd+Římov 13 3 0 10 36:61 10
 
12. Boršov+Včelná 13 2 0 11 19:89  7
 
13. D. Bukovsko 13 2 0 11 17:103  5
 
14. Borovany 13 0 0 13 10:125  0
 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Jakub Píša
27
2 Adam Píša
7
3-4 Miroslav Chromý
5
3-4 Šimon Havner
5
5-6 Pavel Pospíchal
4
5-6 Lukáš Návara
4
7-8 Tomáš Hála
2
7-8 Kateřina Hálová
2
9-11 František Kümmel
1
9-11 František Caletka
1
9-11 Tomáš Dvořák
1

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Okresní přebor starší žáci

2018/2019

 

 

 

JARO 2019

 

10.kolo 31.03.2019 SK Jankov - Nové Hrady
0:1 (0:1)
 
11.kolo 05.04.2019 Zliv/Olešník - SK Jankov
4:1 (1:1)
 
12.kolo 14.04.2019 SK Jankov - SK Lišov
1:2 (0:1)
 
13.kolo 17.04.2019 SK Mladé - SK Jankov
5:0 (2:0)
 
14.kolo 28.04.2019 SK Jankov - Mokré
4:1 (1:1)
 
15.kolo 24.04.2019 Č.Dub - SK Jankov
0:3 (0:1)
 
16.kolo 12.05.2019 SK Jankov - Hrdějovice
1:3 (1:1)

17.kolo 19.05.2019 Loko ČB "B" - SK Jankov
4:3 (1:2)

18.kolo volno


 

 

PODZIM 2018

 

1.kolo 01.09.2018 Nové Hrady - SK Jankov
4:1 (3:0)
 
2.kolo 09.09.2018 SK Jankov - Zliv/Olešník
0:9 (0:3)
 
3.kolo 13.09.2018 SK Lišov - SK Jankov
4:0 (2:0)
 
4.kolo 23.09.2018 SK Jankov - SK Mladé
0:1 (0:0)
 
5.kolo 28.09.2018 Mokré - SK Jankov
0:3 (0:2)
 
6.kolo 07.10.2018 SK Jankov - Č.Dub
4:0 (2:0)
 
7.kolo 14.10.2018 Hrdějovice - SK Jankov
3:2 (0:1)

8.kolo 21.10.2018 SK Jankov - Loko ČB "B"
3:0 (3:0)

9.kolo volno


 

 

konečná tabulka:

 

1. Zliv/Olešník 16 16 0  0 94:10 48 0 0
2. Hrdějovice 16 12 0  4 76:32 37 0 1
3. N.Hrady 16 12 0  4 68:31 34 2 0
4. Lišov 16 10 0  6 61:23 30 1 1
5. Mladé 16  8 0  8 35:37 25 1 2
6. Loko B 16  6 0 10 47:57 18 1 1
7. SK Jankov 16  5 0 11 26:41 15 0 0
8. Č.Dub 16  2 0 14 17:109  6 0 0
9. Mokré 16  1 0 15 17:101  3 0 0

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Jakub Píša
10
2 Adam Píša
4
3-6 Pavel Pospíchal
2
3-6 Jakub Vokurka
2
3-6 Miroslav Chromý
2
3-6 Ondřej Pešek
2
7-9 Lukáš Návara
1
7-9 Tomáš Dvořák
1
7-9 Matěj Zach
1

 

 

SK Jankov - Černý Dub 4:0 (2:0)

 

 

SK Jankov - SK Mladé 0:1 (0:0)


 

  ---------------------------------------------------------------------------------------

 

Okresní přebor starší žáci

2017/2018

 

 

 

JARO 2018

 

18.kolo 14.04.2018 SK Jankov - Nové Hrady
8:0 (3:0)
 
10.kolo 19.04.2018 SK Jankov - Hluboká
5:1 (3:1)
 
11.kolo 29.04.2018 K.Újezd - SK Jankov
0:8 (0:3)
 
12.kolo 05.05.2018 SK Jankov - SK Mladé
5:0 (3:0)
 
13.kolo 13.05.2018 Hrdějovice - SK Jankov
0:0, pen.1:2
 
14.kolo 20.05.2018 SK Jankov - Zliv/Čt.Dvory
0:2 (0:2)
 
15.kolo  22.05.2018  SK Lišov - SK Jankov
2:0 (1:0)

16.kolo 03.06.2018 SK Jankov - H.Stropnice
4:0 (3:0)

17.kolo volno


 

 

PODZIM 2017

 

2.kolo 14.09.2017 SK Jankov - K. Újezd
17:0 (11:0)
 
3.kolo 10.09.2017 SK Mladé - SK Jankov
0:9 (0:3)
 
4.kolo 17.09.2017 SK Jankov - Hrdějovice
5:0 (2:0)
 
5.kolo 22.09.2017 Zliv/Čt.Dvory - SK Jankov
0:3 (0:1)
 
6.kolo 01.10.2017 SK Jankov - SK Lišov
7:0 (2:0)
 
7.kolo 08.10.2017 H. Stropnice - SK Jankov
2:3 (0:2)
 
8.kolo   volno

9.kolo 21.10.2017 Nové Hrady - SK Jankov
2:6 (0:1)

1.kolo 03.11.2017 Hluboká - SK Jankov
0:4 (0:2)

 

 

konečná tabulka:


1. SK Jankov 16 14 0 2 84:9 41
 
2. Zliv/Čt.Dvory 16 12 0 4 63:16 35
 
3. Hluboká 16 11 0 5 53:28 34
 
4. Hrdějovice 16 11 0 5 38:20 32
 
5. H.Stropnice 16 9 0 7 39:29 29
 
6. Lišov 16 8 0 8 39:29 24
 
7. N.Hrady 16 4 0 12 27:48 13    
8. Mladé 16 2 0 14 13:76  5
 
9. K.Újezd 16 1 0 15 10:111  3
 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Marek Kocian
27
2 Jiří Štícha
19
3 Matěj Zach
9
4 Petr Stráda
6
5-6 Šimon Havner
5
5-6 František Lerch
5
7 Jakub Píša
4
8 Tomáš Klojda
3
9-12 Vilém Pfützner
1
9-12 Adam Píša
1
9-12 David Mádl
1
9-12 Jakub Vokurka
1

 

 

 

 

SK Jankov - Horní Stropnice 4:0 (3:0)

 

 

 

SK Jankov - Nové Hrady 8:0 (3:0)


 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Okresní přebor starší žáci

2016/2017

 

 

JARO 2017

 

10.kolo 16.04.2017 SK Zliv - SK Jankov
7:1 (4:1)
 
11.kolo 22.04.2017 SK Jankov - SK Mladé
3:1 (0:1)
 
12.kolo 08.05.2017 Hrdějovice - SK Jankov
0:2 (0:1)
 
13.kolo 17.05.2017 SK Jankov - TJ Hluboká
3:0 kont.
 
14.kolo 13.05.2017 SK Ševětín - SK Jankov
2:0 (1:0)
 
15.kolo 20.05.2017 SK Jankov - K.Újezd
3:0 (1:0)
 
16.kolo volno

17.kolo 02.06.2017 Borovany - SK Jankov
2:1 (1:0)

18.kolo 10.06.2017 SK Jankov - SK Větřní
15:1 (7:0)

 

PODZIM 2016

 

2.kolo 04.09.2016 SK Mladé - SK Jankov
2:3 (2:0)
 
3.kolo 11.09.2016 SK Jankov - Hrdějovice
9:0 (5:0)
 
4.kolo 18.09.2016 Hluboká - SK Jankov
1:6 (1:4)
 
5.kolo 25.09.2016 SK Jankov - SK Ševětín
2:7 (1:3)
 
6.kolo 02.10.2016 K.Újezd - SK Jankov
9:1 (4:0)
 
7.kolo volno
   
8.kolo 16.10.2016 SK Jankov - Borovany 3:2 (1:1)

9.kolo 23.10.2016 SK Větřní - SK Jankov
1:3 (1:0)

1.kolo 30.10.2016 SK Jankov - SK Zliv
1:5 (1:2)

 

 

konečná tabulka:

 

1. SK Zliv 16 14 0 2 85:14 42 0 0
2. SK Ševětín 16 14 0 2 71:15 41 1 0
3. K.Újezd / Boršov 16 12 0 4 99:26 36 1 1
4. SK Jankov 16 10 0 6 56:40 30 0 0
5. Hrdějovice / Nemanice 16 7 0 9 34:44 22 0 1
6. TJ Hluboká nad Vltavou 16 5 0 11 47:68 14 1 0
7. TJ Calofrig Borovany 16 5 0 11 26:60 14 1 0
8. SK Mladé 16 2 0 14 24:51 10 0 4
9. SK Větřní 16 3 0 13 17:141 7 2 0

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Adam Pšenička
13
2 Marek Kocian
11
3 Tomáš Klojda
5
4-7 Jiří Štícha
4
4-7 Petr Stráda
4
4-7 Jan Kotnauer
4
4-7 Daniel Veselý
4
8-12 Jakub Vokurka
1
8-12 Šimon Havner
1
8-12 Radek Povišer
1
8-12 Vilém Pfützner
1
8-12 Anna Traplová
1

 

 

SK Jankov - Borovany 3:2 (1:1)

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Okresní přebor starší žáci

2015/2016

 

 

JARO 2016

 

8.kolo 23.04.2016 Větřní - SK Jankov
1:5 (0:2)
 
9.kolo 30.04.2016 SK Jankov - FC Velešín
5:0 (2:0)
 
10.kolo 08.05.2016 SK Mladé - SK Jankov
0:5 (0:2)
 
11.kolo 15.05.2016 SK Jankov - Dobrá Voda
1:2 (1:0)
 
12.kolo volno

 
13.kolo 29.05.2016 SK ševětín - SK Jankov
1:2 (0:2)
 
14.kolo 04.06.2016 SK Jankov - K.Újezd/Boršov 1:5 (0:0)

 

 

 

PODZIM 2015

 

1.kolo 06.09.2015 SK Jankov - Větřní
5:6pen. (3:1)
 
2.kolo 12.09.2015 FC Velešín - SK Jankov
4:1 (1:0)
 
3.kolo 20.09.2015 SK Jankov - SK Mladé
2:0 (0:0)
 
4.kolo 25.09.2015 Dobrá Voda - SK Jankov
8:2 (3:1)
 
5.kolo 27.09.2014 volno

 
6.kolo 11.10.2015 SK Jankov - SK ševětín
4:3 (2:0)
 
7.kolo 18.10.2015 K.Újezd/Boršov - SK Jankov 2:1 (1:1)

       

 

 

konečná tabulka:


1 Dobrá Voda 12 10 0 2 65:20 30 0 0
2 spol. K.Újezd/Boršov 12 10 0 2 47:18 30 0 0
3 Ševětín 12 8 0 4 43:22 23 1 0
4 SK Jankov 12 6 0 6 34:31 19 0 1
5 Mladé 12 4 0 9 12:45 12 2 2
6 Velešín 12 3 0 10 19:50 9 1 1
7 Větřní 12 2 0 10 24:58 6 1 1

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Dominik Šindelář
12
2 David Jirkovský
9
3 Adam Pšenička
6
4 Dominik Vrátný
3
5 Anna Traplová
2
6 František Brož
1

 

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Okresní přebor starší žáci

2014/2015

 

 

JARO 2015

 

10.kolo 19.04.2015 SK Jankov - Sokol Římov
6:0 (2:0)
 
11.kolo 25.04.2015 SK Ševětín - SK Jankov
0:3 (0:2)
 
12.kolo 03.05.2015 SK Jankov - SK Lišov
2:3 (1:3)
 
13.kolo 08.05.2015 Loko ČB - SK Jankov
8:1 (2:0)
 
14.kolo 17.05.2015 SK Jankov - SK Mladé
1:5 (1:3)
 
15.kolo 24.05.2015 SK Jankov - FK Borek
11:1 (6:1)
 
16.kolo 31.05.2015 TJ Hluboká - SK Jankov
7:0 (4:0)

17.kolo 07.06.2015 volno
   
18.kolo 12.06.2015 Dobrá Voda - SK Jankov
4:3 (3:3)
 

 

PODZIM 2014

 

1.kolo 09.09.2014 Sokol Římov - SK Jankov
1:11 (1:6)
 
2.kolo 07.09.2014 SK Jankov - SK Ševětín
1:4 (1:2)
 
3.kolo 11.09.2014 SK Lišov - SK Jankov 3:2 (1:2)
 
4.kolo 21.09.2014 SK Jankov - Loko ČB
0:15 (0:5)
 
5.kolo 28.09.2014 SK Mladé - SK Jankov
10:0 (6:0)
 
6.kolo 05.10.2014 FK Borek - SK Jankov
5:0 (2:0)
 
7.kolo 12.10.2014 SK Jankov - TJ Hluboká
0:8 (0:4)

8.kolo 17.10.2014 Mokré - SK Jankov
0:10 (0:4)
 
9.kolo 26.10.2014 SK Jankov - Dobrá Voda
1:10 (1:7)
 

 

konečná tabulka:

 

1. Loko ČB B 14 11 1 2 95: 17 34   ( 13)
 
2. Hluboká 14 10 2 2 86: 18 33 1 ( 11)
 
3. Mladé 14 10 0 4 87: 23 30   ( 9)
 
4. D.Voda 14 9 1 4 68: 26 29 1 ( 7)
 
5. Ševětín 14 5 1 8 25: 49 17 1 ( -5)
 
6. Lišov 14 5 0 9 30: 67 15   ( -6)
 
7. SK Jankov 14 2 0 12 25: 83 6   (-15)
 
8. Borek 14 1 1 12 11:144 4   (-17)

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

1 Dominik Šindelář
22
2 David Jirkovský
10
3 Dominik Vrátný
7
4 Adam Pšenička
4
5-7 Tomáš Klojda
2
5-7 Anna Traplová
2
5-7 Jan Tisoň
2
8-10 Jan Heřman
1
8-10 Daniel Veselý
1
8-10 František Brož
1

 

 

 

 

 

 

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

16.11.- 15.kolo Krajského přeboru:

SK SIKO ČIMELICE

2:4 (1:2)

SK JANKOV

 

---------------------------------------

09.11. - 1.kolo Okresního přeboru:

TJ SOKOL ŘÍMOV

0:6 (0:6)

SK JANKOV "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

Přípravné utkání:

UMT Stará Hlína

So 01.02.2020 - 09:00 hod.

FK SPARTAK SOBĚSLAV

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA KP

 1. Olešník
 48:14 39
 2. Český Krumlov
 39:11 33
 3. Sokol Lom
 51:17 32
 4. Protivín
 35:15 31
 5. Milevsko
 27:16 28
 6. SK Jankov
 23:13 27
 7. Čimelice
 29:29 21
 8. Dražice
 27:32 20
 9. Osek  30:27 18
10. Táborsko B
 21:33 17
11. Lažiště
 29:36 16
12. Rudolfov
 16:26 15
13. Třeboň
 22:34 12
14. Junior Strakonice
 10:30 12
15. Blatná
 14:50  8
16. Sezimovo Ústí
 10:48  6

NAROZENINY

1. Ledna

Pavel Beránek (31 let)

 

14. Ledna

František Lošek (29 let)

 

 21. Ledna

Václav Jirkovský (22 let)

 

27. Ledna

Jan Honner (28 let)

 

27. Ledna

Martin Rytíř (24 let)