I.A dorostu 2017/2018

skupina "A"

 

 

 

JARO 2018

 

15.kolo 01.04.2018 Zliv / Olešník - SK Jankov
2:2 (1:1), pen. 6:5
 
16.kolo 08.04.2018 SK Jankov - Hrdějovice
9:3 (5:0)
 
17.kolo 15.04.2018 SK Jankov - Borovany
7:1 (2:1)  
18.kolo 22.04.2018 SK Jankov - Malonty / D.Dvořiště
4:3 (0:3)
19.kolo 28.04.2018 Hluboká nad Vlt. - SK Jankov
10:00
20.kolo 06.05.2018 SK Jankov - K.Újezd / Velešín
10:00  
21.kolo 12.05.2018 SK Mladé - SK Jankov
10:00
22.kolo 19.05.2018 SK Jankov - Č.Velenice
10:00
23.kolo 27.05.2018 SK Jankov - SK Rudolfov
10:00
24.kolo 02.06.2018 Suchdol nad Lužnicí - SK Jankov
10:00
25.kolo volno
10:00
26.kolo 17.06.2018 Větřní / Loučovice - SK Jankov
10:00

 

 

PODZIM 2017

 

2.kolo 19.08.2017 SK Jankov - Zliv / Olešník
6:1 (5:0)
 
3.kolo 27.08.2017 Hrdějovice - SK Jankov
2:3 (0:1)  
4.kolo 02.09.2017 Borovany - SK Jankov
3:1 (2:0)
 
5.kolo 09.09.2017 Malonty / D.Dvořiště - SK Jankov
2:1 (1:1)
6.kolo 16.09.2017 SK Jankov - Hluboká nad Vlt.
1:1 (1:0), pen.3:4
7.kolo 23.09.2017 K.Újezd / Velešín - SK Jankov
3:8 (1:4)
 
1.kolo 28.09.2017 Kaplice / V.Brod - SK Jankov
4:0 (2:0)
8.kolo 30.09.2017 SK Jankov - SK Mladé
2:1 (1:1)
9.kolo 08.10.2017 Č.Velenice - SK Jankov
0:1 (0:0)
10.kolo 14.10.2017 SK Rudolfov - SK Jankov
6:2 (2:1)
11.kolo 22.10.2017 SK Jankov - Suchdol nad Luž.
2:3 (2:1)
12.kolo volno
13.kolo 05.11.2017 SK Jankov - Větřní / Loučovice
1:5 (0:3)
14.kolo 11.11.2017 SK Jankov - Kaplice / V.Brod
1:8 (0:4)

 

 

aktuální tabulka:


 

1. Větřní + Loučovice 16 16 0 0 109:20 48
 
2. Č.Velenice 17 12 0 5 52:28 38
 
3. Kaplice + V.Brod 16 12 0 4 91:25 35
 
4. Rudolfov 16 12 0 4 75:45 35
 
5. Suchdol 17 11 0 6 63:54 33
 
6. SK Jankov 17 8 0 9 51:48 26
 
7. Hluboká 17 9 0 8 53:49 25
 
8. Malonty + D.Dvořiště 17 7 0 10 43:45 22
 
9. Borovany 17 8 0 9 52:71 22
 
10. Mladé 17 6 0 11 37:42 19
 
11. K.Újezd + Velešín 17 3 0 14 26:92 10
 
12. Zliv + Olešník 16 3 0 13 18:75  8
 
13. Hrdějovice 16 1 0 15 17:93  3
 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Matěj Prediger
27
2-3 Dominik Šindelář
7
2-3 David Jirkovský
7
4 Adam Pšenička
3
5 Jan Kotnauer
2
6-9 Patrik Šindelář
1
6-9 Daniel Veselý
1
6-9 Dominik Vrátný
1
6-9 Jakub Beníšek
1

 

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 I.A dorostu 2016/2017

skupina "C"

 

 

 

JARO 2017

 

22.kolo 02.04.2017 SK Jankov - Hluboká nad Vltavou
0:4 (0:3)
 
12.kolo 08.04.2017 Netolice - SK Jankov
6:1 (3:0)  
13.kolo 15.04.2017 SK Jankov - Protivín
1:6 (1:3)  
14.kolo 23.04.2017 Ševětín/Čt.Dvory - SK Jankov
1:1 (1:0)
15.kolo 08.05.2017 SK Jankov - Hradiště
4:3 (4:2)
16.kolo nehráno Bechyně - SK Jankov
 
17.kolo 13.05.2017 SK Jankov - Zliv/Olešník
1:3 (0:1)
18.kolo 21.05.2017 Týn nad Vltavou - SK Jankov
2:0 (1:0)
19.kolo 27.05.2017 Dříteň/Vodňany - SK Jankov
3:4 (0:1)
20.kolo volno
21.kolo 10.06.2017 Sepekov - SK Jankov
5:1 (2:0)

 

 

PODZIM 2016

 

1.kolo 27.08.2016 SK Jankov - 1.FC Netolice
1:7 (0:5)
 
2.kolo 03.09.2016 Protivín - SK Jankov
9:0 (7:0)
 
3.kolo 10.09.2016 SK Jankov - Ševětín/Čt.Dvory
1:2 (0:0)
 
4.kolo 28.09.2016 Hradiště - SK Jankov
10:0 (5:0)
5.kolo 28.10.2016 SK Jankov - Bechyně
2:3 (1:1)
6.kolo 02.10.2016 Zliv/Olešník - SK Jankov
6:2 (3:0)
 
7.kolo 21.10.2016 SK Jankov - Týn nad Vltavou
1:2 (1:2)
8.kolo 15.10.2016 SK Jankov - Dříteň/Vodňany
3:5 (1:2)
9.kolo volno
 
10.kolo 29.10.2016 SK Jankov - Sepekov
6:1 (3:0)
11.kolo 05.11.2016 Hluboká nad Vltavou - SK Jankov
8:1 (1:1)

 

 

 konečná  tabulka:

 

1. Hluboká 18 17 0 1 92:15 50 2 1
2. Netolice 18 14 0 4 84:26 41 2 1
3. Týn /Vlt. 18 13 0 5 57:30 39 1 1
4. Zliv+Olešník 18 13 0 5 75:54 38 2 1
5. Hradiště 18 11 0 7 63:30 34 1 2
6. Protivín 18 7 0 11 50:58 21 0 0
7. Dříteň"B+Vodňany"B 18 5 0 13 49:87 15 0 0
8. SK Jankov 18 4 0 14 30:82 12 0 0
9. Sepekov 18 3 0 15 29:69 11 0 2
10. Ševětín"B+Čt.Dvory"B 18 3 0 15 16:94 9 0 0

 

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Matěj Prediger
12
2 Dominik Šindelář
9
3 David Jirkovský
3
4-9 František Fousek
1
4-9 František Brož
1
4-9 Jan Tisoň
1
4-9 Jiří Štícha
1
4-9 Matěj Maurer
1
4-9 Václav Jirkovský
1

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 I.A dorostu

2015/2016

 

 

JARO 2016

 

15.kolo 03.04.2016 Borovany - SK Jankov
1:2 (1:0)
 
16.kolo 09.04.2016 SK Jankov - Větřní
2:4 (2:1)
 
17.kolo 17.04.2016 Trhové Sviny - SK Jankov
11:0 (7:0)
 
18.kolo 23.04.2016 SK Jankov - Horní Stropnice
0:6 (0:3)
19.kolo 01.05.2016 SK Lišov - SK Jankov
3:0 kont.
20.kolo 07.05.2016 SK Jankov - Hrdějovice
1:2 (1:0)
 
21.kolo 14.05.2016 TJ Hluboká - SK Jankov
6:3 (3:1)
22.kolo 21.05.2016 SK Jankov - Lomnice nad Luž.
0:3 (0:2)
23.kolo 28.05.2016 Suchdol nad Luž. - SK Jankov
3:0 kont.
24.kolo 04.06.2016 SK Jankov - FC Velešín
4:2 (2:0)
25.kolo 11.06.2016 SK Mladé - SK Jankov
2:1 (0:0)
26.kolo 18.06.2016 SK Jankov - Kamenný Újezd
6:1 (2:0)

 

 

PODZIM 2015

 

1.kolo 23.08.2015 SK Jankov - SK Rudolfov
1:5 (1:2)
 
2.kolo 30.08.2015 SK Jankov - Borovany
10:0 (7:0)
 
3.kolo 05.09.2015 Větřní - SK Jankov
2:2 (1:1)
 
4.kolo 13.09.2015 SK Jankov - Trhové Sviny
1:7 (0:2)
5.kolo 19.09.2015 Horní Stropnice - SK Jankov
7:2 (2:0)
6.kolo 27.09.2015 SK Jankov - SK Lišov
4:3 (1:2)
 
7.kolo 03.10.2015 Hrdějovice - SK Jankov
2:1 (1:1)
8.kolo 11.10.2015 SK Jankov - TJ Hluboká
0:10 (0:6)
9.kolo 17.10.2015 Lomnice nad Luž. - SK Jankov
8:1 (8:1)
10.kolo 25.10.2015 SK Jankov - Suchdol nad Luž.
0:2 (0:2)
13.kolo 28.10.2015 Kamenný Újezd - SK Jankov
6:2 (5:1)
11.kolo 01.11.2015 FC Velešín - SK Jankov
10:1 (2:0)
12.kolo 08.11.2015 SK Jankov - SK Mladé
2:3 (1:1)
14.kolo 08.11.2015 SK Rudolfov - SK Jankov
7:0 (6:0)

 

konečná tabulka: 


1 T. Sviny. 26 25 0 1 194:20 75 0 0
2 Lomnice/L. 26 23 0 3 112:18 70 0 1
3 spol. Hluboká/Olešník 26 19 0 7 134:42 57 1 1
4 Rudolfov 26 18 0 8 126:46 55 0 1
5 H. Stropnice 26 18 0 8 101:70 53 2 1
6 Hrdějovice 26 12 0 14 53:69 37 1 2
7 Mladé 26 11 0 15 42:81 32 1 0
8 Suchdol/L 26 10 0 16 47:65 30 2 2
9 K. Újezd 26 10 0 16 65:91 29 1 0
10 spol. Borovany/N.Hrady 26 9 0 17 51:140 28 0 1
11 Větřní 26 9 0 17 43:96 26 2 1
12 Lišov 26 7 0 19 34:105 19 2 0
13 Velešín 26 6 0 20 33:122 19 1 2
14 SK Jankov 26 5 0 21 46:116 16 0 1

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Matěj Maurer
9
2-3 Jaromír Tušl
7
2-3 Matěj Prediger
7
5-6 Václav Jirkovský
6
5-6 Petr Hála
6
6 David Lukač
3
7 Jakub Beníšek
2
8-11 David Knot
1
8-11 Patrik Prediger
1
8-11 Martin Hála 1
8-11 Dominik Šindelář
1

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  Okresní přebor dorostu

2014/2015

 

 

JARO 2015

 

10.kolo 19.04.2015 SK Jankov - SK Zliv
4:3 (4:2)
 
11.kolo 25.04.2015 TJ Dříteň - SK Jankov
1:8 (0:1)
 
12.kolo 02.05.2015 SK Jankov - SK Ševětín
3:1 (1:1)
 
13.kolo volno

 
14.kolo 16.05.2015 SK Jankov - Bavorovice
2:2 (1:1)
 
15.kolo 23.05.2015 Černý Dub - SK Jankov
0:5 (0:1)
 
16.kolo 30.05.2015 SK Jankov - Borovany
5:0 (5:0)

17.kolo 06.06.2015 Sokol Římov - SK Jankov
1:6 (1:2)

 

 

PODZIM 2014

 

1.kolo 31.08.2014 SK Zliv - SK Jankov
4:3 (1:1)
 
2.kolo 07.09.2014 SK Jankov - TJ Dříteň
8:0 (2:0)
 
3.kolo 14.09.2014 SK Ševětín - SK Jankov 0:8 (0:4)
 
4.kolo volno

 
5.kolo 26.09.2014 Bavorovice - SK Jankov
0:1 (0:0)
 
6.kolo 05.10.2014 SK Jankov - Černý Dub
3:0 (2:0)
 
7.kolo 11.10.2014 Borovany - SK Jankov
6:2 (3:2)

8.kolo 18.10.2014 SK Jankov - Sokol Římov
11:1 (5:0)
 
9.kolo volno
   


 

konečná tabulka:


1. SK Jankov 14 11 1 2 69: 19 34   ( 13)
 
2. Zliv 14 9 1 4 54: 25 28   ( 7)
 
3. Borovany 14 9 0 5 45: 36 27   ( 6)
 
4. Bavorovice 14 8 2 4 54: 30 27 1 ( 5)
 
5. Dříteň 14 7 2 5 38: 40 25 2 ( 2)
 
6. Ševětín 14 3 1 10 29: 46 10   (-11)
 
7. Č.Dub 14 2 2 10 23: 52 9 1 (-13)
 
8. Římov 14 2 1 11 15: 79 8 1 (-14)

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Rostislav Hejda
13
2 David Lukač
12
3 Václav Jirkovský
8
4-5 Petr Hála
6
4-5 Jaromír Tušl
6
6-8 Matěj Prediger
4
6-8 Jan Petrášek
4
6-8 Jiří Dobeš
4
9 David Knot
3
10-11 Jakub Beníšek
2
10-11 Patrik Honner
2
12-15 Pavel Boháč
1
12-15 Petr Pokorný
1
12-15 Stanislav Jirák
1
12-15 Aleš Schier
1

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  Okresní přebor dorostu

2013/2014

 

 

 

JARO 2014

 

8.kolo 20.04.2014 Sokol Římov - SK Jankov
2:2 (0:1)
 
9.kolo 27.04.2014 SK Ševětín - SK Jankov
0:2 (0:1)
 
10.kolo 03.05.2014 SK Jankov - FC Velešín
7:2 (2:0)
 
11.kolo 10.05.2014 Černý Dub - SK Jankov
1:2 (1:1)
12.kolo 17.05.2014 SK Jankov - Pištín
3:5 (3:0)
13.kolo 23.05.2014 Bavorovice - SK Jankov
0:2 (0:2)
 
14.kolo 01.06.2014 SK Jankov - SK Včelná
12:0 (8:0)

 

PODZIM 2013

 

 

1.kolo 01.09.2013 SK Jankov - Sokol Římov
6:1 (5:0)
 
2.kolo 08.09.2013 SK Jankov - SK Ševětín
0:2 (0:1)
 
3.kolo 15.09.2013 FC Velešín - SK Jankov
0:2 (0:1)
 
4.kolo 22.09.2013 SK Jankov - Černý Dub
6:3 (3:2)
5.kolo 28.09.2013 Pištín - SK Jankov
5:5 (1:3)
 
6.kolo 06.10.2013 SK Jankov - Bavorovice
4:2 (2:2)
 
7.kolo 13.10.2013 SK Včelná - SK Jankov
0:6 (0:2)

 

 

konečná tabulka:

 

1. Pištín 14 9 4 1 67: 28 34 3 ( 10)
 
2. SK Jankov 14 10 2 2 59: 23 33 1 ( 11)
 
3. Velešín 14 10 0 4 44: 26 30   ( 9)
 
4. Ševětín 14 6 3 5 37: 20 22 1 ( 0)
 
5. Římov 14 4 3 7 31: 43 16 1 ( -6)
 
6. Č.Dub 14 4 1 9 36: 34 13   ( -8)
 
7. Bavorovice 14 3 3 8 21: 56 13 1 ( -9)
 
8. Včelná 14 2 0 12 19: 84  6   (-15)

 

 

tabulka střelců SKJankov:

 

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Rostislav Hejda
25
2 Matěj Maurer
13
3-4 Václav Jirkovský
7
3-4 Petr Hála
7
5 Jaromír Tušl
2
6-10 Jakub Beníšek
1
6-10 Pavel Pokorný
1
6-10 David Lukač
1
6-10 Vratislav  Majer
1
6-10 Štěpán Doboš
1

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  Okresní přebor dorostu

2012/2013

 

 

JARO 2013

 

8.kolo 20.4.2013 Římov - SK Jankov 12:0 (7:0)
 
9.kolo 28.4.2013 Velešín - SK Jankov 14:1 (3:1)
 
10.kolo 4.5.2013 SK Jankov - H.Stropnice
1:4 (0:1)
Žabovřesky
11.kolo 12.5.2013 N.Hodějovice - SK Jankov 5:2 (2:2)
 
12.kolo 18.5.2013 SK Jankov - Pištín
3:4 (0:3)
 Žabovřesky 
13.kolo 26.5.2013 Černý Dub - SK Jankov 8:2 (1:1)
 
14.kolo 10.6.2013 SK Jankov - Včelná
3:5 (0:0)

 

 

PODZIM 2012

 


 
2.kolo 9.9.2012 SK Jankov - Velešín 3:5 (3:4)
 
3.kolo 15.9.2012 H.Stropnice - SK Jankov 7:1 (2:0)
 
4.kolo 23.9.2012 SK Jankov - Hodějovice
0:9 (0:3)
 
5.kolo 29.9.2012 Pištín - SK Jankov 9:1 (3:1)
 
6.kolo 7.10.2012 SK Jankov - Černý Dub
4:6 (3:5)
 
7.kolo 14.10.2012 Včelná - SK Jankov 5:5 (2:2)
 
1.kolo 21.10.2012 SK Jankov - Římov
2:4 (0:3)

 

 

 

konečná tabulka:

 

1. H.Stropnice 14 11 1 2 62: 21 34   ( 13)
 
2. Velešín 14 10 0 4 67: 37 30   ( 9)
 
3. Římov 14 9 0 5 56: 54 27   ( 6)
 
4. Pištín 14 7 2 5 55: 25 23   ( 2)
 
5. Č.Dub 14 6 1 7 45: 54 19   ( -2)
 
6. Včelná 14 5 2 7 34: 44 17   ( -4)
 
7. N.Hodějovice 14 4 1 9 40: 55 13   ( -8)
 
8. SK Jankov 14 0 1 13 28: 97 1   (-20)

 

 

tabulka střelců SK Jankov:

 

pořadí jméno počet branek
     
1 Rostislav Hejda
14
2 Petr Hála
5
3 Matěj Maurer 4
4 
Patrik Prediger 2
5-7
David Lukač
 1 
5-7
Artur Gutenbrunner  1
5-7
Jaromír Tušl  1 
     
     
     
     
     
   

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

22.04 - 22.kolo Divize, sk.A:

SK JANKOV

1:1 (1:0)

PENALTY 5:4

FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

 

---------------------------------------

21.04. - 18.kolo Okresního přeboru:

SK JANKOV "B"

1:2 (1:2)

SLAVOJ HRDĚJOVICE "B"

DALŠÍ ZÁPAS "A"

23.kolo Divize, sk.A:

So 28.04.2018 - 17:00 hod.

FK HOŘOVICKO

vs.

SK JANKOV

AKTUÁLNÍ TABULKA DIVIZE

 1. Karlovy Vary
 70:24 51
 2. Aritma Praha
 43:24 42
 3. Olympie Březová
 44:39 37
 4. Tatran Sedlčany
 43:40 37
 5. SK Rakovník
 44:34 36
 6. Mariánské Lázně
 47:39 35
 7. SENCO Doubravka
 33:36 35
 8. FK Hořovicko
 39:38 33
 9. Spartak Soběslav
 37:39 31
10. MFK Dobříš
 37:41 31
11. SK Klatovy
 36:35 30
12. Malše Roudné
 22:33 30
13. Český Krumlov
 24:40 27
14. TJ Přeštice
 26:47 27
15. SK Jankov
 28:41 26
16. Petřín Plzeň
 30:53 20

DALŠÍ ZÁPAS "B"

19.kolo Okresního přeboru:

Ne 29.04.2018 - 15:00 hod.

TEMELÍN / OLEŠNÍK "B"

vs.

SK JANKOV "B"

NAROZENINY

1. Dubna 

Lukáš Fajtl (24 let)

 

5. Dubna

Pavel Beránek (51 let)

 

 

 17. Dubna

Petr Maxa (36 let)

 

30. Dubna

Solomon Armah (21 let)